MRTVA SEZONA

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Pozdrav drugari , sta se desava sa ovim video igrama ... nista novo ne izlazi , doduse izlazi ali nema ni jedne pucacine .... znate i sami da imam veliki broj igara , ali neka mi neko da predlog sta da igram od ovih novih PUCACINA ... verujte mi kad sam iz dosade igrao ponovo F.E.A.R. i CALL OF DUTY 2 ... a sad kad sam ih presao nemam sta da igram , dajte predlog sta da igram , hvala :wink:
 
kolik:
ja sam poceo boiling point-road to hell

nije losa ali zahtevna po pitanju memorije,treba imati 1 gb da bi glatko isla i graficku jacu od fx5200

Za Boling point nema dovoljne konfiguracije za neki max!
Jednostavno igra pati od memory leaka, bugova (nestajanje kola, oruzja, inventara, ljudi, popularnosti kod frakcija...................... i ko zna cega sve ne!)
I sto je najgore skines patch od 200mb i nista ne ispravi, ej bre.
A da ima potencijal to je nesumnjivo. Samo vec je trebalo da je zakrpe, a i pregazice je nadolazece igre.
 
father:
Pa pita covek sta mu mi preporucujemo da igra posto nema niceg novog/interesantnog na trzistu.
Evo,ja ponovo obrcem Mafiju sto i Nikiju preporucujem...pravi evergreen...

Nju sam father odigrao vec 2 puta i ne mogu vise :lol: , javicu vam vec sutra treba da dobijem jos neke 2 nove pa cu vam javiti kakve su . U onoj RAINBOW six ima dobru caku kad mozes da vidis kroz zgradu da vidis gde su snajperisti , kao fazon ALIENS vs. PREDATOR ....
 
POZDRAV DRUSTVU GAMERA : rekao sam da cu vam javiti koje sam dobio nove 2 igrice

1. Marc Ecko`s Getting Up - Contents Under Pressure ,super igrica podseca malo na GTA , sem sto nema kradje kola , sva je u HIP HOP fazonu , cilj igre koliko sam video je da crtas grafite po zidovima neprijateljskih gengova , imas dobre fazone kod udaranja kao da igras neku karate igru , na 1 DvD - u je !!!! Startuje se bez problema , klasika sa crackom
2. TONY HAWK`S american wastelad - voznja skejta .. na 1 DvD ili 5 cd image nije losa , malo za zezanje


Inace u RAINBOW SIX sam tek na 4 misiji u zatvoru i nije tako losa kad je malo duze igras , zavrsio sam misiju br.1 i delovala mi je bezveze , ali ODLICNA je igra ... HVALA JOS JEDNOM SVIMA !!!
 
Evo slicica od igrice Marc Ecko`s Getting Up .... jel dobar grafit na zidu :))))))))))))) !!!!!

6dff6588.jpg
 

Back
Top