• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Mrsko mi da izbacim djubre

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.213
Kad treba da izbacim djubre napolje to mi dodje kao da treba da kopam celi dan po najvećoj žegi, tolko mi mrsko. Spremam se psihofizički, čekam zadnji sekund.
A treba mi bukvalno minut da završim, i naravno kesa nije teška.

O kakvom se mentalnom poremećaju ovde radi?
Stavi ispred vrata. Kesa po kesa pa napuni ceo hodnik da ne mozes ti da izadjes iz kuce , a ni druge komsije. Onda će doći đubretari da izbace umesto tebe. Postaviće ti kontejner ispred vrata.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.680
Kad treba da izbacim djubre napolje to mi dodje kao da treba da kopam celi dan po najvećoj žegi, tolko mi mrsko. Spremam se psihofizički, čekam zadnji sekund.

A jel si razmišljao da malo nakupiš punih kesa po stanu pa da eventualno baciš posle dve nedelje?

4thman

Poznat
Poruka
7.394

Lenjosti...

I ono. Očekivanju da to neko drugi uradi...

Baci i ne misli previše o tome. Ima pametnijih stvari za suvišnu misao...

Ja moram ujutru rano da smećari pokupe, ili noću pre, dok ti možeš kad hoćeš do kontejnera...

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.371

Umotaj ga u foliju i čuvaj.Tako spojiš 2 mentalna poremećaja. :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.