• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Mrsko mi da izbacim djubre

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.139
Kad treba da izbacim djubre napolje to mi dodje kao da treba da kopam celi dan po najvećoj žegi, tolko mi mrsko. Spremam se psihofizički, čekam zadnji sekund.
A treba mi bukvalno minut da završim, i naravno kesa nije teška.

O kakvom se mentalnom poremećaju ovde radi?
gde nadje zegu u ovo vreme

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
44.783
e ovako...dubokom analizom te izuzetno retke pojave kod pojedinaca, moze se reci da imas averziju i prezir prema prljavom, otpadu iako si ga sam stvorio...ne zelis ni da pomislis da si sposoban svojim bivstvovanjem stvarati smece i prljavo, kako bukvalno tako i metaforicno...
zelis iz svake situacije da izadjes cist i ne prihvatas svoju "prljavu" stranu...gledas na to kao da nije deo tebe...
u sustini svaka aktivnost ciscenja, nosi sa sobom i stvaranje otpada...kako u domacinstvu tako i u zivotu...a ti ne zelis da se bakces otpadom u svom zivotu...:malav:

sledece...:ceka:
Već vidim da si talentovana za analizu horoskopa.

(kao bebac koji te gleda pravo u oči dok kaki u pelenu)

Poruka
16.706
Daj Sensei, to vam je jedini posao, vama muškarcima. Moj tata je uvijek samo to radio od kućnih poslova. Imao je običaj kad uvečer krene na piće s drugarima reći: eee, cure moje odoh ja u školu, kako zove kafanu. A obavezno bi mu mama dobacila: aj, aj al' ne zaboravi cvijeće za učiteljicu! I šta će, pokupi kesu i odnese :D

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Daj Sensei, to vam je jedini posao, vama muškarcima. Moj tata je uvijek samo to radio od kućnih poslova. Imao je običaj kad uvečer krene na piće s drugarima reći: eee, cure moje odoh ja u školu, kako zove kafanu. A obavezno bi mu mama dobacila: aj, aj al' ne zaboravi cvijeće za učiteljicu! I šta će, pokupi kesu i odnese :D
nije ni meni teško ako je usput kad sam već krenuo. Muka je ako samo zbog toga moram da idem

Neno

Elita
Moderator
Poruka
15.399
Kad treba da izbacim djubre napolje to mi dodje kao da treba da kopam celi dan po najvećoj žegi, tolko mi mrsko. Spremam se psihofizički, čekam zadnji sekund.
A treba mi bukvalno minut da završim, i naravno kesa nije teška.

O kakvom se mentalnom poremećaju ovde radi?
Strah od komšinica.. će te neka vidjeti sa smećem :mrgreen:
Ali, ne brini.. to se da brzo riješiti.. samo na vrijeme ubaciš polupokvarenu papriku u smeće.. ima kesa da kroz prozor (iz)leti. :hahaha:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.