Mrkonjić zaplesao na mostu Beška

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/130985/Mrkonjic-zaplesao-na-mostu-Beska

Mrkonjić zaplesao na mostu Beška
Ministar za infrastrukturu i energetiku Milutin Mrkonjić, plesom sa direktorkom kompanije "Alpina" u Srbiji Nevenkom Sinđić, proslavio je danas završetak spajanja centralnog raspona na mostu Beška preko Dunava.
144672_mrka_f.jpg

Proslavi je, pored nekoliko stotina građevinaca, prisustvovao i generalni direktor "Puteva Srbije" Zoran Drobnjak.

U veseloj atmosferi, pod improvizovanim šatorom, Mrkonjić i Drobnjak su ručali sa građevincima i novinarima, dok ih je zabavljao poznati pop pevač Vlado Georgijev.

Kompanija "Alpina" je glavni izvođač radova na mostu Beška.

.....................
........................
:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
Нисам могао да нађем онај Дизнијев цртаћ.
кад нилски коњи играју балет....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top