Mrezni signal Nokia C2-01

Necili94

Početnik
Poruka
6
Pozdrav, evo moram i ja da pitam nesto. Dakle imam jedan stariji telefon Nokiju C2-01 koji mi sluzi kao rezerva vec nekih par godina i uvek je super radio, medjutim zadnja 3 dana imam problem sa signalom, tacnije odjednom je nestao signal mobilne mreze i ja sam mislio da je to do operatera, medjutim kada sam karticu prebacio u drugi telefon tamo ima pun signal a kada sam karticu s drugog telefona prebacio u ovu nokiju ista situacija kao prethodno, signala nema. Promenio sam sve opcije vezane za mrezu (i dual i 3g i gsm) i za sad samo na gsm-u pokazuje jedva dve crte, isto kao i na dual modu a 3g nema ni na mapi. Uglavnom mogu da pozovem i saljem poruke (koje kasne jedno pola minuta) ali cim pokusam da udjem na internet ono "E" je precrtano i nestanu i te dve crte i onda signala opet uopste nema neko vreme. Mislim, nije neka steta za taj telefon da je pokvaren , star je i sve to, lepo je ocuvan i nisam imao nekih problema pa me cisto zanima da li je neko imao taj slucaj i sta je to u pitanju, da li sam ja to nesto mozda slucajno podesio da se desava ili mu je vreme za penziju? Hvala unapred
 
Moram da napisem jednu bitnu stvar koju sam danas video, mozda neko zna sta to znaci. U jednom trenutku sam gore u ikonicama video otkljucan katanac, pojavio se na par sekundi i nestao, to sam primetio i pre par dana ali nisam znao sta je to, ne znam ni sada da li ovo ima veze s tim .
 

Back
Top