МРАаааЧНЕ 90-те !

Победом Николића на изборима враћамо се у ....

  • Доба инквизиције

    glasova: 2 9,5%
  • 500 година пре Христа

    glasova: 2 9,5%
  • Првобитне облике живота на земљи нпр. амебе

    glasova: 11 52,4%
  • Не знам али страшно је ...

    glasova: 6 28,6%

  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
One nikad nece da se vrate. Uvek je bar malo drugacije. Ne znam sto se to provlaci po medijima, i kao da je ceo narod imbecilan, pa ce da poveruje u to. Ovo su stvarno ozbiljnije metode plasenja naroda, kao da je neko lud da se vrati bas u 90-te?
 
Pa mogao si da ponudis jos neku opciju...ako si hteo da ispadnes zanimljiv,evo-ha,ha...

теби је до зезања док цео народ стрепи шта ће бити ...

...понуди се па реци своју мисао шта ти мислиш, ...
да ће бити страшно и мрачно то знамо,
али Тесла је ту да помогне а нас избави из мрака ....
 
Наравно да су биле мрачне.

Трагичне.

Ко то пориче:

-тад није био ни рођен, или је био исувише млад

-има "пилеће памћење"

-спада у - "профитере", свих врста, од оних најситнијих, (може се "корумпирати", и заправо врло малим), до најкрупнијих

-врло подложан пропаганди, испирању мозга на све начине, од врло перфидних, до највулгарнијих...
 
П. С.

А ако мислиш на нешто друго, онда то реци другачије, иначе је иронија неуспела.


А, да читав свет иде ко зна куд...
то је, опет, нека трећа прича.
 
теби је до зезања док цео народ стрепи шта ће бити ...

...понуди се па реци своју мисао шта ти мислиш, ...
да ће бити страшно и мрачно то знамо,
али Тесла је ту да помогне а нас избави из мрака ....

Ja ne strepim,mislim da je vreme za promene...mozda u pocetku i bude tesko,ali kasnije ce biti bolje...

Vi sa tim mracnim predvidjanjima me strasno podsecate na SPS 2000.-te kada su u slucaju pobede DOS-a najavljivali da ce nas okupirati NATO i nazivali ih izdajnicima...baljezgali su oni,baljezgate sada i vi...
 
Наравно да су биле мрачне.

Трагичне.

Ко то пориче:

-тад није био ни рођен, или је био исувише млад

-има "пилеће памћење"

-спада у - "профитере", свих врста, од оних најситнијих, (може се "корумпирати", и заправо врло малим), до најкрупнијих

-врло подложан пропаганди, испирању мозга на све начине, од врло перфидних, до највулгарнијих...

БРАВО дај још..:razz:
 
Ja verujem da se necemo vratiti u devedesete,jer su srpski nacisti iz Srpske Radikalne Stranke napredovali,pa ce novim, metodama 21. veka da kolju i proteruju Hrvate,Muslimane,Albance i domace izdajnike... :)
Како год ти радикале звао, а увек ћу рећи да је то "нацисти" погрешно, нећемо се вратити у деведесете из простог разлога што они - више неће имати прилике да дођу на власт.
 
Ја не смем ни да помислим ... да нема хлеба, млека, гаса, бензина, брашна, уља, шећера, игара на срећу, кредита,...

Забринути грађанин... :shock:
 
Наравно да су биле мрачне.

Трагичне.

Ко то пориче:

-тад није био ни рођен, или је био исувише млад

-има "пилеће памћење"

-спада у - "профитере", свих врста, од оних најситнијих, (може се "корумпирати", и заправо врло малим), до најкрупнијих

-врло подложан пропаганди, испирању мозга на све начине, од врло перфидних, до највулгарнијих...


dzaba ti pricas tim glupanima,dobro si napisala ko to porice ili je neki klinac ili je budala
 
Замисли свега тога нема а брзи возови, који хитају брже од живота у ЕУ само пролазе поред нас...а ми никако да се укрцамо :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top