Mozgalice, pitalice, vezano za svet životinja (zabava)

Ako ste prvo uocili

1.Brushalter
Ako se na ilustraciji prvo uočili ženske grudi u brushalteru, vi ste nestrpljiva osoba koja je uvek u potrazi za novim iskustvima. Kroz život vas vode strast i radoznalost, što vas čini vrlo zanimljivim sagovornikom i partnerom.
Loša strana jeste što ste i nepredvidivi. Živite život "nomada", ne pravite planove za budućnost, vodite se izrekom "nemoj da te pita starost gde ti je bila mladost". Nikada se ne kajete zbog svojih odluka, čak i kad se ispostavi da su bile pogrešne.

2.Spajdermen
Vi ste potpuna suprotnost goreopisanoj ličnosti. Za vas ne postoji ishitrenost, vi ste mirni, staloženi i veliki poštovalac tradicije. Prema nepoznatim ljudima ste rezervisani, ne otkrivate se dok ne procenite situaciju.Odluke donosite nakon temeljnog razmatranja i proučavanja situacije iz svih uglova. Vodite se izrekom "dvaput meri, jednom seci". Ne volite da preuzimate nepotrebne rizike. U ljubavi ste odani, a do vašeg srca se stiže strpljenjem i neprestanim dokazivanjem.
Ja sam prvo videla Spajdermena.. ali sam, po opisu, totalno osoba No. 1.. (prosto mi nekad dođe da se nekome dam, pa nek' oni onda malo izlaze na kraj samnom.. živooote..) :roll: :lol:

Znaš šta bi bilo dobro?
Da zadate vremenski rok za spojler u kom ne može da se otvori ili da spojleri ostanu zaključani
dok ih ti ne otključaš, ovako može da se viri i prepisuje.
Da stavim rešenje?
Dobra ideja.. ne znam da li spojleri mogu da ostanu zaključani, mislim da ne mogu..
ali nema veze.. stavi u spojler, pa ko želi neka viri.. ko ne želi neka pogađa sam(a).. :)

slovo "t"

Dobra ideja.. ne znam da li spojleri mogu da ostanu zaključani, mislim da ne mogu..
Ma mogu, bez problema i zaključani do otključavanja ili zaključani do isteka određenog vremena.
Otključavanje posle određenog vremena ide automatski, za ono prvo ti treba određeni nivo pristupa.
Vi moderatori već imate veći nivo pristupa od normalnog korisnika i to bi funkcionisalo.

ali nema veze.. stavi u spojler, pa ko želi neka viri.. ko ne želi neka pogađa sam(a).. :)
Pa neću sad, kad si ti pogodila. :eek:

Ma mogu, bez problema i zaključani do otključavanja ili zaključani do isteka određenog vremena.
Otključavanje posle određenog vremena ide automatski, za ono prvo ti treba određeni nivo pristupa.
Vi moderatori već imate veći nivo pristupa od normalnog korisnika i to bi funkcionisalo.
Hmm.. gle gle.. ali ja te opcije spojlera nemam.. :namcor:

Pa neću sad, kad si ti pogodila. :eek:
Hahaha..:zcepanje::zag: Haos si!!
Pa, trebalo je prvo da ti napišeš svoj odgovor u spojleru, i tek onda da zaviriš u moj spojler!
I, možda ja i nisam pogodila! Ko zna koje sve adute ona Nina skriva u rukavu..

Evo još jedna pitalica od mene:

Čovek i njegov pas na reci

image.jpg

Čovek stoji na jednoj strani reke, a njegov pas na drugoj. Čovek pozove svog psa, koji odmah pređe reku a da se uopšte ne pokvasi i ne koristi ni most ni čamac. Kako je pas to uradio?

Back