Može li žena silovati muškarca?

Pa indirektno si me uporedio sa krezavcima, ne treba se rugati krezavcima, bog ce te kaznit.
Nisam. Ti si u pomenutoj rečenici razdvojen od bezubih i predstavljen kao forumski prijatelj dotične dame. Dakle, "nisam ti ni forumski kolega (Momčilo) ni...", nadam se da je sad jasnije.

Bezgaćnike na svakom koraku treba šikanirati. Ništa gore na ovom svetu nema od sirotinje.
 
Forumaši bi lajk

3oql75.jpg
 
Šta vi mislite? Da li je to moguće i ako jeste KAKO?
Kako?
Evo ti primer,u Moskvi pre nekoliko godina upadne jadnik da opljacka frizerku i par zena koje su se zatekle.
Nije nesretnik imao pojma da je gazdarica majstor u tekvondou,slozila ga,vezala i odvukla u neki prirucni magacin.Drzala ga tu dva dana,hranila,pojila,kljukala viagrom i silovala.Treci ga pustila,on prijavio i nju uhapse i osude na par godina,ne secam se koliko.
Na pitanje sudije zasto je to uradila-rekla je da joj se svideo,mlad,lep...itd a da ona mnogo radi i da nema kad da upozna nekog momka ili ljubavnika.
 
Kako?
Evo ti primer,u Moskvi pre nekoliko godina upadne jadnik da opljacka frizerku i par zena koje su se zatekle.
Nije nesretnik imao pojma da je gazdarica majstor u tekvondou,slozila ga,vezala i odvukla u neki prirucni magacin.Drzala ga tu dva dana,hranila,pojila,kljukala viagrom i silovala.Treci ga pustila,on prijavio i nju uhapse i osude na par godina,ne secam se koliko.
Na pitanje sudije zasto je to uradila-rekla je da joj se svideo,mlad,lep...itd a da ona mnogo radi i da nema kad da upozna nekog momka ili ljubavnika.
Bilo u novina i ovde da se procita. Strasno, prosta zena. Kaubojka.
 
Bilo u novina i ovde da se procita. Strasno, zena kaubojka.
Zamisli njegovog bedaka...Naleti na zagorelu tekvondistkinju.
Malopre sam potrazio vest na portalima,i potkrala mi se greska,tri dana ga je 'mucila',i priznao je da ga je kupala,dobro hranila,cak mu i dala 1000rubalja da mu se nadje kad ga je pustila.(oko 15eura).A jadnicak pravo u bolnicu otisao,pokidala mu prepucij (ili kako se tacno kaze).
 
Zamisli njegovog bedaka...Naleti na zagorelu tekvondistkinju.
Malopre sam potrazio vest na portalima,i potkrala mi se greska,tri dana ga je 'mucila',i priznao je da ga je kupala,dobro hranila,cak mu i dala 1000rubalja da mu se nadje kad ga je pustila.(oko 15eura).A jadnicak pravo u bolnicu otisao,pokidala mu prepucij (ili kako se tacno kaze).
Da, nekoliko dana, zamisli. Dobro je zivu glavu izvukao.
 

Back
Top