Moze li zena biti samo prijateljica muskarcu?

Buhner Senior

Obećava
Poruka
86
Muškarac i žena mogu biti prijatelji tačno onoliko dugo dok im se, u pravom trenutku i na pravom mestu, slučajno ne dotaknu ruke ili kolena ispod stola ili se desi već neka takva naizgled banalna i sporedna stvar, pa celo to prijateljsto u trenu postane duga nevina predigra. Postoji urbana legenda da su dvoje proživeli život i umrli kao prijatelji, ali ja to nikada svojim očima nisam video niti za neki primer čuo.

Poruka
8.864
Moja koleginica sa posla mi rece da je dugo godina imala prijatelja koji joj je bio na istom nivou kao i najbolja prijateljica.
Ne mogu verovati da taj muskarac u njoj nije video najpre zenu u njenom bioloskom smislu sto bi ga navelo da joj se priblizi i postane prijatelj ......u prvoj fazi, a zatim......
Medjutim , ona tvrdi da je ostao "prijatelj" do kraja. Kaze da su cak ponekad i zajedno spavali u isti krevet ali da je nije "uznemiravao". Onda se on kao vezao za svoju buducu suprugu i tu se zavrsava ova idilicna prica o "prijateljstvu" jedne zene i jednog muskarca.
Lici mi na fantaziju jer sam oduvek mislio da ce svaka dama biti ponosna da u njoj muskarci vide najpre njenu zenstvenost , privlacnost , seksepilnost...........sto bi bio motiv za uspostavljanje kontakta...............pa mi pomalo deluje otuzno da neki muskarci to ne vide u zenama vec ih posmatraju kao drugare sa futbalskih utakmica. Nije li to donekle uvreda ili, blaze receno, razocarenje za dame?

27-Undeniable-Signs-You%E2%80%99re-More-Than-Friends-17.jpg
Ma samo ih treba zaskociti!
I to dobro zaskociti

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.