Može li se svoja žena voleti kao tuđa?

1668936346509.png
 
svoja , a da je voliš kao da je tuđa , znači svoja žena mu dođe kao da je švalerka
Treba da je ebes ko tudju, a cuvas manje od svoju jer mora to kompenzujes da bi i zenin svaleri usao na gostujuci teren bez zadiske...
pa i ja celo vreme to pričam , sve je do jbanja, samo što švalerki nikad ne boli glava
 
Da li je moguce
iskreno voleti svoju suprugu
u meri kao sto je moguce
odlepiti za ljubavnicom,
koja je tudja?

Izvolite , braco i sestre svaleri i svalerke.

:mrgreen::lol::mrgreen::lol:
Naravno da se svoja zena voli puno vise od tudje, mislim da to nije upitno, to je cista ljubav naravno...
ali sex netrebamo mjesati sa time... takvo je vreme doslo...
ko danas koristi svoj auto kad moze da koristi sluzbeni auto, svoj cuva naravno...
ko danas koristi svoj telefon ako moze da koristi sluzbeni, svoj cuva naravno...
ko danas j*be svoju zenu ako moze da j*be tudje, svoju cuva naravno...
ali pitanje je koliko moze da je docuva, hehehe
takvo je vreme
 
Da li je moguce
iskreno voleti svoju suprugu
u meri kao sto je moguce
odlepiti za ljubavnicom,
koja je tudja?


Izvolite , braco i sestre svaleri i svalerke.

:mrgreen::lol::mrgreen::lol:
To je sramota.

Ako se i desi da neko ima ljubavnicu ili se zaljubi u braku a moze da se desi, treba da zadrzi i mozak bar toliko da shvati ko ima prvenstvo (ne mora zena, ali porodica svakako) i da ne gubi svoje dostojanstvo i bude predmet sprdnje, a sto se cesto dogadja u takvim okolnostima "kad otkaci za nekom drugom zenom".
 
Ne razmeš... ček da probam da budem jasnija...
Kad je nešto tvoje onda je svoje, ko kad kupiš šargarepu na pijaci, šta ima da je voliš, sad je tvoja treba da služi svrsi, zar ne...ručak jelte..
A kad je nešto tudje nije svoje pa ga želiš, ko kad iznajmiš dobar auto u renta Karu, voliš ga i čuvaš kao da je svoje a tudje je...
Jasnije ?:flert:
 
Ne razmeš... ček da probam da budem jasnija...
Kad je nešto tvoje onda je svoje, ko kad kupiš šargarepu na pijaci, šta ima da je voliš, sad je tvoja treba da služi svrsi, zar ne...ručak jelte..
A kad je nešto tudje nije svoje pa ga želiš, ko kad iznajmiš dobar auto u renta Karu, voliš ga i čuvaš kao da je svoje a tudje je...
Jasnije ?:flert:
Ja auto iz rent-a-car drndam nemilosrdno :per: , a vi kako 'oćete...
jasnije? :flert:
 

Back
Top