Може ли се силовати мушкарац?

Pa moze zvanicno , o ucio sam o tome tome u knjizi iz krivicnog koliko se secam ima ceo pasus posvecen:lol: i navodno se pravna nauka jos nije opredelila dal moze stvarno ili ne ,.Sve jedno postoji u KZ u i smatra se da je to ukoliko je muskarac pod ozbiljnom pretnjom ili prinudom da ce mu biti ugrozen zivot ili zivot bliskih osoba il tako nesto... bese ukoliko ne bude pristao na sexualni cin pa i to mu dodje silovanje valjda .

Sad sam ubedjena da te znam sa faxa...videla sam tvoju fotku na forumu i prepoznala te!:D
 
joj Medo koji ti je? pa neke ribice nikad nisu suve, to je normalno!!


па шта се љутиш бе, питам, што па да не питам бе!
Да имам чавку не бих питао... пошто је добијем тек кад је се ужелим онда морам и да питам...

А питам да бих разумео да ли мислиш да ако рибица не овлажи додатно (ценим да је ово пресудни израз... сува у влажна, влажна у мокру, мокра у Нијагарине водопаде...) да то значи да силаже није било јер је та рибица (као особа) то хтела-вољела-жељела... а све сто је жељела то је и добила?
 
Момци, дајте претпоставку осећања као жртва.:cry:
Девојке, да ли оваква помисао изазива неку реакцију код вас?:confused: Можете ли да претпоставите ситуацију у којој бисте биле спремне да то урадите?

kada sam bio u Mitrovackom zatvoru 4,5 godine u pocetku sam bio devojcica,a pri kraju sam bio taj sto je oduzimao nevinost
 
Pa, bre, Dereru-ti pita za penetraciju i pomagala za istu... :?
Nisam mislila da ne moze (brdjanka itd), gde sam to spomenula? :?

E, pa ako mu se digao-zeleo je. Ili je mozda od straha, a? El moze da se digne od straha? :)

pa meni uopste nije jasno kako mozes da silujes nekoga kome se evidentno digo.
mislim nadrazaji ovo ono zar nismo na forumu utvrdili da to polazi iz glave i to sve?
i sad tebe grupa zenskih siledzija zaskoci u mracnoj ulici dve te drze jedna oce da te siluje...i digne ti se od straha?:neutral: zar ne bi trebalo da krenes da places,ili da histerises,ili da molis,sta god :?

ne znam meni to lici kao da je uvedeno zbog emancipacije i sve to,kao eto zene su sve dobile pa aj kao i muskarcu da bude dato pravo da bude silovan :? i gde cujes za slucajeve silovanja,svedska finska gde se zezaju sa ljudskim pravima samo tako...a i ko da je zeni tesko da dodje do seksa ma kakav gabor bila.

e da druga stvar je ako ona uzme strep on dildo i gurne mu ga u dupe...tipa ko u zatvorima kad zatvorenici siluju jedni druge u dupe ( ispadne sapun u kupatilu i to :D ).

a klasicni musko zenski seks,pa ne znam bas :?
 
pa meni uopste nije jasno kako mozes da silujes nekoga kome se evidentno digo.
mislim nadrazaji ovo ono zar nismo na forumu utvrdili da to polazi iz glave i to sve?
i sad tebe grupa zenskih siledzija zaskoci u mracnoj ulici dve te drze jedna oce da te siluje...i digne ti se od straha?:neutral: zar ne bi trebalo da krenes da places,ili da histerises,ili da molis,sta god :?

ne znam meni to lici kao da je uvedeno zbog emancipacije i sve to,kao eto zene su sve dobile pa aj kao i muskarcu da bude dato pravo da bude silovan :? i gde cujes za slucajeve silovanja,svedska finska gde se zezaju sa ljudskim pravima samo tako...a i ko da je zeni tesko da dodje do seksa ma kakav gabor bila.

e da druga stvar je ako ona uzme strep on dildo i gurne mu ga u dupe...tipa ko u zatvorima kad zatvorenici siluju jedni druge u dupe ( ispadne sapun u kupatilu i to :D ).

a klasicni musko zenski seks,pa ne znam bas :?

Gde je to utvrdjeno da nadrazaj kod muskaraca potice samo iz glave, hteo bih da procitam tu diskusiju?

A sta ako nekog muskarca otmu... nadrazuju satima i onda ga siluju? Mislis da je prakticno nemoguce... ali zar makar teoretski nije moguce?
 
pa obrni okreni nadrazaji moraju da odu do mozga i obradjeni nazad u povratnu reakciju :neutral: a sada meni nije jasno zasto bi neko u trenutku kada ne zeli da ga siluju imao tu vrstu povratne reakcije a ne nesto tipa udri-martinkom-u-vugla,batrgaj se i koprcaj ako neces da budes silovan....ne kazem da je moj dozivljaj istog ispravan,ali zar nije to proces dodir,nerv,mozak,obrada,povratna reakcija...:?

pa kazem teoretski jeste moguce.dildom.ili drugim muskarcem u dupe.to bi mu onda doslo ko zensko silovanje po sistemu - gurni u rupu.
 
pa obrni okreni nadrazaji moraju da odu do mozga i obradjeni nazad u povratnu reakciju :neutral: a sada meni nije jasno zasto bi neko u trenutku kada ne zeli da ga siluju imao tu vrstu povratne reakcije a ne nesto tipa udri-martinkom-u-vugla,batrgaj se i koprcaj ako neces da budes silovan....ne kazem da je moj dozivljaj istog ispravan,ali zar nije to proces dodir,nerv,mozak,obrada,povratna reakcija...:?

pa kazem teoretski jeste moguce.dildom.ili drugim muskarcem u dupe.to bi mu onda doslo ko zensko silovanje po sistemu - gurni u rupu.


Malopre priupitah... er... zaboravih nick, na prethodnoj strani...

Da li to (podebljano gore) znaci da ako je prilikom silaze devojcice koja se otima i koja i pored svega dodatno ovlazuje ribicu... da to nije silaza?
 
Silovala sam ih danas na brzinu da bih stigla kuci ranije! :)
Ако ти бумбар није спремио ручак онда му не дај!:evil:
Него, ако стигнеш, види шта каже судска пракса на ову тему па нам постуј наредних дана.
Их, немам цмок смајли да ти пошаљем.
 

Back
Top