Može li prevara da sačuva brak

...ako je privrzenost -prevarene strane- jaka
preci ce i pomiriti se s tim ali onda tim i otvara vrata za 'ruzu vjetrova'
a ucvrsti vezu ako strana koja je 'inkriminisana' uvidjela promasaj ili hazardnost
ovako ilionako ...veza se ucvrscava ali rana uvijek ce krvariti...

...ako je privrzenost -prevarene strane- jaka
preci ce i pomiriti se s tim ali onda tim i otvara vrata za 'ruzu vjetrova'
a ucvrsti vezu ako strana koja je 'inkriminisana' uvidjela promasaj ili hazardnost
ovako ilionako ...veza se ucvrscava ali rana uvijek ce krvariti...
 
...ako je privrzenost -prevarene strane- jaka
preci ce i pomiriti se s tim ali onda tim i otvara vrata za 'ruzu vjetrova'
a ucvrsti vezu ako strana koja je 'inkriminisana' uvidjela promasaj ili hazardnost
ovako ilionako ...veza se ucvrscava ali rana uvijek ce krvariti...


...ako je privrzenost -prevarene strane- jaka
preci ce i pomiriti se s tim ali onda tim i otvara vrata za 'ruzu vjetrova'
a ucvrsti vezu ako strana koja je 'inkriminisana' uvidjela promasaj ili hazardnost
ovako ilionako ...veza se ucvrscava ali rana uvijek ce krvariti...


Takve ja još nisam upoznala

Svi brakovi su pukli čim je prevara otkrivena
 
naravno da moze
cak je i preporuceno preventivno varati partnera 3 puta godisnje
da bi se brak dodatno ucvrstio
Da ,bas je “ preporucljivo” ,da ti neko jase zenu i dodiruje i to ce da sacuva nesto ,malo morgen.
Cak ni u sarkazmu takve stvari ne treba govoriti ,ali forum trpi sve ,ne bi onda bio forum da nema sto ljudi i sto cudi.
 
Upropastiti sebi zivot zbog dece? Deci nece nista faliti nakon razilaska. Ne gube oni roditelje. Naprotiv. Zivot u nefunkcionalnoj zajednici moze da im steti.
Znam,po sebi.To su dusmani u duetu.

Upropastiti sebi zivot zbog dece? Deci nece nista faliti nakon razilaska. Ne gube oni roditelje. Naprotiv. Zivot u nefunkcionalnoj zajednici moze da im steti.
Treba stat cim jednom odes.
 
Da,imas pravo.Tako ti neke zaglave po 20 godina.Pa nikud onda.Lafo zbog djece.Djeca gledaju njih dvoje.
Ne znam zasto. Dosta veza i brakova danas je zasnovano na nesreci, a ne na sreci. Valjda treba da si u vezi zato sto ti je dobro, a ne jer ti je lose. Mislim, postoje stvari u zivotu koje moras da radis. Da jedes, dises, placas racune... Ali zasto raditi nesto sto ne moras? Biti u nefunkcionalnoj vezi. Iz nekog straha, navike? Safe zone?
 
Ne znam zasto. Dosta veza i brakova danas je zasnovano na nesreci, a ne na sreci. Valjda treba da si u vezi zato sto ti je dobro, a ne jer ti je lose. Mislim, postoje stvari u zivotu koje moras da radis. Da jedes, dises, placas racune... Ali zasto raditi nesto sto ne moras? Biti u nefunkcionalnoj vezi. Iz nekog straha, navike? Safe zone?
Mislim da neke nemaju posla,pa haj trpi zbog potrebe.Neke gledaju sta ce narod reci.
 
...mnogo se pametuje ali radi onako kako ne pise...svi smo imali slucaj mirenja prevarenih i opstali su neki...ucvrstiti se jer je bila prevara,- prevara je ali mnogo je bilo jacih posledica za dizanje zabokrecine upravo od onih koji su prevarili...nema slucaja koji mozemo navesti da nije bilo prevare...neki su pokusali pa nije islo , neki traljavo a neki nijesu ostvarili...narociti Zena je sklona jer uvijek radoznalost vuce i nista drugo...nije bezazleno ali prevara je...tema je vrlo j....a...svi nesto moralisu a narocito oni koji potvrdjuju Primjer...
 

Back
Top