Moze li neko objasniti, da li podrzavate i dali je normalno?

Dobro pitanje.. u većini ljudi to čine dobronamjerno u želji da to podijele sa što većim brojem familije, prijatelja, poznanika.. e sad, mnogi nisu svjesni činjenice da se to i te kako može zloupotrebiti i tako otići ili završiti u nekom neželjenom pravcu.
Kao drugo, to je jedan način publiciteta pa što su slike eksciplitnije i upečatljivije, veće su mogućnosti skretanja pažnje na te koji to rade na taj način.
 
1. Fotografije trauma ukazuju na njihovu herojsku borbu.
2. Fotografije najvećih životnih uspeha daju legitmno pravo da svoju radost podele sa drugima.

I po stoti put ljudi, fotografija i slika nisu isti pojam.



1. Toliko su istraumirani da uspeju da okace sliku na drustvenu mrezu.
2. Sto ga ne podele sa svojom porodicom, familijom? Koliko sam slucajeva video da cak drustvene mreze pre saznaju takvu stvar nego clan familije?

Ovi razlozi tvoji po meni nemaju veze s vezom. Ali , jedno je sigurno, da su drustvene mreze iskvarile mozak ljudima.
 
Kako je sve krenulo,ne bih se iznenadio,da neko postavi fotke,koje je snimao tokom svog medenog meseca.Ovo ludilo sa instagramom koje je uhvatilo
cak o osobe,koje imaju preko 3O godina,ostavljaju me bez reci.Slucajno sam naleteo na instagram jedne voditeljke sa RTS-a.Pa to je uzas.Zena koja
sigurno ima cetiri banke,preplavila je taj profil,sa najmanje nekoliko stotina fotki.Ta nezdrava samozaljubljenost u sopstveno bice,ustvari je mentalni
poremecaj koji ozbiljno upozorava,da sa osobama koje guraju svoje fotke po raznim mrezama,treba da obrate paznju,na svoje mentalno zdravlje.
 
Poseban primer zasto je sve ovo jako bolesno je i istina da nase drage domacice koje su zaposljene u MUP-u, redovno izbacuju slike napucenih usta, slikama iz bikinija, izrazenim sisama (poziv na sex) i guzenjem u raznim pozama pa cak i u uniformi. Ajd sto to one rade nego i njihovi predpostavljeni, sheruju njihove slike na MUP instagram profilu, sta reci nego bolest. Mada ovo nije tema trenutno.
 
Da li je normalno, da li podrzavate i ako je normalno i podrzavate, mozete li da objasnite sto ljudi izbacuju sledece slike na drustvene mreze.

1. Slike iz bolnice, pre i posle operacije ili posle neke ne zivotno ugrozene nezgode
2. Slike tek rodjene bebe


U cemu je fora?
Nek izbacuju sta hoce, izbrisao sam drustvene mreze.
 
Poseban primer zasto je sve ovo jako bolesno je i istina da nase drage domacice koje su zaposljene u MUP-u, redovno izbacuju slike napucenih usta, slikama iz bikinija, izrazenim sisama (poziv na sex) i guzenjem u raznim pozama pa cak i u uniformi. Ajd sto to one rade nego i njihovi predpostavljeni, sheruju njihove slike na MUP instagram profilu, sta reci nego bolest. Mada ovo nije tema trenutno.
gDE TI USPEVAS DA NADJES TOLIKO DOBRRIH PANDURKI NA JEDNOM MESTU..? Nema ih na celom svetu nekoliko dobrih a ti ih nadje u Srbiji puno..KAKO!?:)
 
Pratio sam 2. Ali tamo na MUP profilu gde administratori sheruju njihove slike sam video jos nekoliko solidno dobrih pandurki. Ali ove sto sam pratio su vrh ribetine samo sam ih odpratio jer sam alergican na slike gde vidim da se neko puci i guzi. Odvratno.
Ne znam stvarno gde si iskopao manje ni vise negp na profilu MUPa takve stvari..Mozda je neka sprdnja jbg
 
Pratio sam 2. Ali tamo na MUP profilu gde administratori sheruju njihove slike sam video jos nekoliko solidno dobrih pandurki. Ali ove sto sam pratio su vrh ribetine samo sam ih odpratio jer sam alergican na slike gde vidim da se neko puci i guzi. Odvratno.
Pa, cekaj, neces ove nesces one slike, napisi na frofilu sta da ti kace da te ne bi vredjali. Ili jos bolje napisi sta ne volis da kace, pa da ljudi znaju kako da se ponasaju.
 
Da li je normalno, da li podrzavate i ako je normalno i podrzavate, mozete li da objasnite sto ljudi izbacuju sledece slike na drustvene mreze.

1. Slike iz bolnice, pre i posle operacije ili posle neke ne zivotno ugrozene nezgode
2. Slike tek rodjene bebe


U cemu je fora?
Bitne stvari kao sto su rodjenje bebe ili oporavak od neke bolesti hoce da podele na netu kao i mnoge stvari ali mislim da je glupo mnogo toga sto kace na drustvene mreze od jutarnje kafe pa sve do rodjenja deteta
 
Da li je normalno, da li podrzavate i ako je normalno i podrzavate, mozete li da objasnite sto ljudi izbacuju sledece slike na drustvene mreze.

1. Slike iz bolnice, pre i posle operacije ili posle neke ne zivotno ugrozene nezgode
2. Slike tek rodjene bebe


U cemu je fora?
Vidi ,fora je u boli me patka ko sta kaci po netu,ali bas mi puca
 
1. Slike iz bolnice, pre i posle operacije ili posle neke ne zivotno ugrozene nezgode
2. Slike tek rodjene bebe
Ovo prvo se uglavnom odnosi na poznate estradne ličnosti pa neću komentarisati.
Ovo drugo je vid saopštavanja svetu da smo se ostvarili još u nečemu, eto-stvorili smo život koji je sad tu, opipljiv i vidljiv, hajmo slaviti!
Nemam ništa protiv da se ljudi hvale svojim dostignućima,jedno od najvećih je dete... ali nekad treba postaviti pitanje sebi-ko sve te slike gleda, čega sve u svetu ima i koliko je svet jedno toliko nepoznato mesto da bi mu se slale slike onoga što smatramo najdražim, ono za šta smo spremni da damo svoj život.
Lično, sliku svog deteta ne bih delila nigde sve dok je ono dovoljno odraslo da slikama koje sam napravila raspolaže i odlučuje da li će ih iskoristiti ili ne.
Moje je da slike pravim i da se sa ponosom sećam trenutaka, ali nije moje da te trenutke delim svetu u kojem ima ne samo dobrih ljudi, nego i ljudi koji slike dece upotrebljavaju na neke druge načine, običnom čoveku potpuno neočekivane.
 

Back
Top