Može li ljubav da dosadi?

Može li ljubav da dosadi? Ne mislim samo na ljubav već i svu peripetiju koja je prati, odnosno na ceo ljubavni odnos između dvoje ljudi. Samo neke prepirke i borba stavova i sudari ega, mada neki ljudi vole takve stvari jer im život čine zanimljivijim. Može li čovek živeti bez ljubavi prema osobi suprotnog pola? Može li početi da uživa u životu bez toga i da se posveti stvarima kije ga ispunjavaju?
tesko
ako je mlada, lepa, zgodna i ako te obozava

gde da je ne volis?

Može li ljubav da dosadi? Ne mislim samo na ljubav već i svu peripetiju koja je prati, odnosno na ceo ljubavni odnos između dvoje ljudi. Samo neke prepirke i borba stavova i sudari ....
Ne ide to tako.
Ljubav ne može da dosadi jer nije takve strukture.
Ali te peripetije koje navodiš , one su sastvavni deo ljubavi , pa i života,
Jer kao što znamo , ništa nije ružičasto i ne postoje slatki jednorozi ispod duge.

Može li ljubav da dosadi? Ne mislim samo na ljubav već i svu peripetiju koja je prati, odnosno na ceo ljubavni odnos između dvoje ljudi. Samo neke prepirke i borba stavova i sudari ega, mada neki ljudi vole takve stvari jer im život čine zanimljivijim. Može li čovek živeti bez ljubavi prema osobi suprotnog pola? Može li početi da uživa u životu bez toga i da se posveti stvarima kije ga ispunjavaju?
Ljubav.
Ne nikad, samo osoba

To se kaže nestane ljubav

Back