Može li ljubav da dosadi?

Meliot

Elita
Poruka
16.527
Može li ljubav da dosadi? Ne mislim samo na ljubav već i svu peripetiju koja je prati, odnosno na ceo ljubavni odnos između dvoje ljudi. Samo neke prepirke i borba stavova i sudari ega, mada neki ljudi vole takve stvari jer im život čine zanimljivijim. Može li čovek živeti bez ljubavi prema osobi suprotnog pola? Može li početi da uživa u životu bez toga i da se posveti stvarima kije ga ispunjavaju?

Naravno.
Sve može...

Ali, sve je i umišljenost.
Borba sa sobom.
Svaka ljubav ima tebe u njoj.
I, ti si taj koji daje i uzima ljubav...
Kad se ti odvežeš od te ljubavi, bila porok ili životni izbor ljubice, i ona se odvezuje od tebe...

Život je dosada... A opet je živ...
Veseo..
Borben.
Trajno netraja
Mene jeste. Evo već par godina sam bez devojke i za to vreme sam shvatio da život može biti jako lep i zanimljiv i bez partnerke. Otkrije čovek neke nove zanimljive stvari u životu za koje nije znao da postoje i nije imao vremena sa otkrije da postoje. Preporodio aam se za to vreme zaista.

Mene jeste. Evo već par godina sam bez devojke i za to vreme sam shvatio da život može biti jako lep i zanimljiv i bez partnerke. Otkrije čovek neke nove zanimljive stvari u životu za koje nije znao da postoje i nije imao vremena sa otkrije da postoje. Preporodio aam se za to vreme zaista.
Sve to moze da se radi i u vezi i s nekom osobom,normalno da se mora naci neka zabava kad si sam, samo sto meni ne bi bilo izbor nikad ispred ljubavi

Može li ljubav da dosadi? Ne mislim samo na ljubav već i svu peripetiju koja je prati, odnosno na ceo ljubavni odnos između dvoje ljudi. Samo neke prepirke i borba stavova i sudari ega, mada neki ljudi vole takve stvari jer im život čine zanimljivijim. Može li čovek živeti bez ljubavi prema osobi suprotnog pola? Može li početi da uživa u životu bez toga i da se posveti stvarima kije ga ispunjavaju?
Ljubav je najbolja gudra, sve ostalo je second rate...

To ne zavisi samo od te osobe nego i od tebe (ne tebe Meliota nego stilski).
A život ume da postane dosadan i onda očekuješ od drugih da te zabave.
Ako nije ovaj slučaj, onda je u pitanju zaljubljenost ili početno oduševljenje koji su prošli i nisu prerasli u ljubav.

Trajno netrajan*
Posvetiš se sebi.
A ne refleksiji sebe koja želi tebe u njenoj refleksiji...

Kolega mlad, žalio se samo je needy njegova devojka, ali benefiti u odnosu deficita ne želiš biti sam u tom ogledalu...

I ja sam već duže vreme solo, i dosadilo mi...
Ali ne može na silu..
Ili se daš, ili se ne daš...

Gledam Super Mario movie...

No Way Wtf GIF by Harlem

Back