Mount and blade with fire and sword

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.037
Juce je izasao,a moze i da se skine sa sajta taleworlds za dzabe. Probao sam igricu i glaficki je dosta bolja od warbanda i obicnog m&b. Igra je inace radjena po knjizi sa ognjem i macem tako da mozete da pratite pricu ili da sami ne zavisno terate po svome. Takodje ima vise zavrsetaka igra.

Ako neko nadje serial ili krek nek mi se obati na pp jer nemam para da kupim igru,a ni kreditnu karticu!
 

Back
Top