MOTOCIKLI

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Aaron_s_Fat_Boy_01.JPG

sONE_SR

Zainteresovan član
Poruka
345
sreco probaj neki kross od 250ccm na zemljanom putu, ali obavezno da bude 2-taktna masina, toplo preporucujem HONDU CR ili KTM SX.... pa mi javi kakav je utisak kad prestanes da se treses od adrenalinskog soka..... a za divljanje po asfaltu KAWASAKI 636 sa nekim dobrim izduvom, moze AKRAPOVIC, bruka kako motor ide a jos strasnije kako se cuje........pozz

Pa da li si ti lud??? Kakav utisak, pa posle voznje nece moci ni da javi jer ce biti u nekoj bolnici ili sl. . . .
Preporucujes nekom neki motor o kom nemas pojma . . . .

Za pocetak max 125 2t ili 250 4t . . .

Crash and Burn

Iskusan
Poruka
5.145
.....,ali sportski motori i nisu nesto zanimljivi.....suvise su opasni i po meni danas se voze samo da bi bili u fazonu, cool, da bi se videlo da imas kintu i sl.... Harley i npr.Chopper su sasvim nesto drugo. Njih uglavnom voze pravi bajkeri, oni koji to vole i za to zive i to je citav njihov zivot.....

E pa ovo me pogodilo u zicu. Obozavam motore, nazalost nisam u mogucnosti da imam ni jedan a kamoli da ostvarim svoj decacki san da svaki model koji je proizveden da imam u svojoj garazi.

P.S. Moram da dodam da u tu kategoriju ne spadaju mali prdavci, kroserice i masine koje su slabije od 650 ccm.

Crash and Burn

Iskusan
Poruka
5.145
Zdravo zaljubljenici u motore.

Več sam neko vreme na ovom forumu i evo danas slučajno nadjem temu o motorima-konačno! Motore vozim več 15 godina,uvek sam imao enduro motore a vozio sam svega i svašta u tim godinama počevši sa apn-cima,pa moto guzzi-jima u jna,pa posle vojske opet par talijana i onda konačno japanci.Primečujem da se u Srbiji vozi u glavnom sportske motore i to vrlo brzo... :shock:
Ima možda neko od vas podatak koliko je lica stradalo u Srbiji prošle godine kao vozači i suvozači na motorima? :-(

HRC

Nemam precizan podatak, ali je stvarno u pitanju veliki broj. Sta ce ljudi kad ne umeju da uzivaju. Usijanim glavama, maminim i tatinim sinovima mogu samo da porucim jedno. Gradska sredina nije auto pista pa da divljate na tim ulicama se nalaze i neduzni ucesnici u saobracaju a tu pre svega mislim na pesake. Ni jedan pravi bajker ne divlja kroz grad kako je to slucaj ovde kod nas u Srbiji. Ti sto divljaju samo su sramota za prave bajkere.
Vozi motor da uzivas, a ne da ubijas! To je moj moto.

PopSbc

Gost
Poruka
128
I vi ste mi bajkeri... Navratite malo do Harley-Davidson club.. u beogradu... Da malo naucite o motorima,a ne o zujalicama... Vama je jedino bitno da moze da ide preko 200,i da moze da se propne... Koji ste vi luzeri,bruka... Sednes na njega i em sto iskrivis kicmu od grbljenja,nego sto posle duze voznje nemozes da ispravis noge... A tek koje je uzivanje suvozacu??? Ja moju Virago 250 nebih menjao ni za 5 novih R1... KAPISH???

Crash and Burn

Iskusan
Poruka
5.145
I vi ste mi bajkeri... Navratite malo do Harley-Davidson club.. u beogradu... Da malo naucite o motorima,a ne o zujalicama... Vama je jedino bitno da moze da ide preko 200,i da moze da se propne... Koji ste vi luzeri,bruka... Sednes na njega i em sto iskrivis kicmu od grbljenja,nego sto posle duze voznje nemozes da ispravis noge... A tek koje je uzivanje suvozacu??? Ja moju Virago 250 nebih menjao ni za 5 novih R1... KAPISH???

Ma meni nije bitan brzinac nego snaga, a dal će to biti Harley ili možda Triumph (izvinjavam se ako nisam pravilno napisao) nije važno. Važno je da ima lep dubok zvuk, a ne da prdi. Takođe moram da dodam da ja nisam bajker ali volim motore koji su lepi za oko i imaju lep zvuk. Toliko od mene za sada.

Pozdrav!

AdamG

Obećava
Poruka
51
pozz.

Pa sve je stvar ukusa, pa i vezano za motore. Harli je za grad, tako da treba da izgleda lepo, i da tako zvuci i tako dalje. E sad ko ne voli taj tip voznje, radije uziva u prasini, misrisu benzina, znatno dinamicnijoj voznji, kroserica je za njega. Svaki motor je dizajniran prema svojoj svrsi, koji god daje, tako da se ne mogu bas uporedjivati medjusobno.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.