Moto.....

Ovo i nije neki moto,ali to mi je savet od oca i stvarno nisam neko vreme mislila da tako treba ali sada se time vodim,DA BUDEM U SVEMU NEUTRALNA...
Inace ,istinito je ono,,POSLE KISE UVEK IDE SUNCE,ILI KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO,,!
 
oke.................
......................htelasam da te zajebavam malo,ali necu............
.......evo ozbiljno...............
................mnogo si depresivan,nezainteresovan za rl..........
...............ne mogu da provalim tvoj status u drustvu,ali mislim da si ili totalni luzer ili ona kao "faca"........

............ili sam se ja ispalila kao zver...............:mrgreen:
 
oke.................
......................htelasam da te zajebavam malo,ali necu............
.......evo ozbiljno...............
................mnogo si depresivan,nezainteresovan za rl..........
...............ne mogu da provalim tvoj status u drustvu,ali mislim da si ili totalni luzer ili ona kao "faca"........

............ili sam se ja ispalila kao zver...............:mrgreen:

Ni jedno ni drugo ....krajnje sam inertan i nezainteresovan......sa ljudima se trudim da komunikaciju svedem na min...jer me to ruku na srce svemirski umara....
 
Ni jedno ni drugo ....krajnje sam inertan i nezainteresovan......sa ljudima se trudim da komunikaciju svedem na min...jer me to ruku na srce svemirski umara....


znaci trece....:mrgreen:
.............obicno ljude odmah sortiram na "svidja mi se","mogu da ga podnesem" i "ne mogu ocima da ga gledam",ali tebe stvarno ne znam gde da svrstam................
.................stvarno ne znam sta da mislim tebi.............................:think:
ali skapiracu te ja,sve skapiram pre ili kasnije................
 
znaci trece....:mrgreen:
.............obicno ljude odmah sortiram na "svidja mi se","mogu da ga podnesem" i "ne mogu ocima da ga gledam",ali tebe stvarno ne znam gde da svrstam................
.................stvarno ne znam sta da mislim tebi.............................:think:
ali skapiracu te ja,sve skapiram pre ili kasnije................

Ok....pozzz...
 

Back
Top