Motivacija

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
115.887
ajde da probam da napravim neku smislenu temu koja moze biti korisna a da nema veze sa jovanom jeremic ili seksom :D

premda ovo i moze da ima veze sa seksom :rumenko:

motivacija..kako, na koji nacin.

kako sebe motivisete.
kako druge motivisete jer je to teze nego sebe. mislim uspesno druge motivisati a ne kakiti im nad glavom sta treba da rade :D.
kako sebe naterati da uradis nesto sta te mrzi ili ti se ne radi.?

pocev od klasicnih stvari.. dijeta, trening pa do poslovnih obaveza.

da li imate problem sa motivacijom?

kako sebe motivisete.
kako druge motivisete jer je to teze nego sebe. mislim uspesno druge motivisati a ne kakiti im nad glavom sta treba da rade :D.
Samo shvatim da život iziskuje određene stvari da bih bio "nagradjen".
Ne motivišem druge aktivno. Ako moja dela nekoga motivišu, onda je to pasivno.
Isto kao i prva rečenica. Ustaneš i kažeš sebi: "Ja sam odrasla osoba koja je odgovorna i zrela" i ideš.

ajde da probam da napravim neku smislenu temu koja moze biti korisna a da nema veze sa jovanom jeremic ili seksom :D

premda ovo i moze da ima veze sa seksom :rumenko:

motivacija..kako, na koji nacin.

kako sebe motivisete.

pocev od klasicnih stvari.. dijeta, trening pa do poslovnih obaveza.

da li imate problem sa motivacijom?

Trudim se da ono sto mi ne pricinjava bas veliko zadovoljstvo uradim odmah da bih se toga oslobodila i presla na nesto drugo, ugodnije. Mislim da je tome dosta doprineo uticaj roditelja, koji su me tako ucili.
I domaci sam radila cim dodjem iz skole. Tako mi je bilo lakse, jer mi ne visi nad glavom i posle se osecam rasterecenije.
Dosta sam disciplinovana po pitanju obaveza.

Naravno, kada napravim pauzu sa treningom onda mi bude teze da se pokrenem, ali se pokrenem, jer znam da je taj period gde se „mucim“ prolazan.

Nisam o sebi razmisljala kao o motivatoru, tako da ne znam kakva sam. Sa bliskim prijateljima se dobro poznajem, pa manje-vise znam sta ih koci i kako, pa tu mozda umem malo da ih poguram.

Back