Quantcast

Most: Da li bi Srbija ratovala za Republiku Srpsku?

Logika

Ističe se
Poruka
2.263
Ma važi.
Zapadni Srbi.
Polako počnite da se navikavate na to.
Slusaj ti ustasko, da bi se i jedan tenk u ratu (koji su dobili od Beograda) i kamion pokrenuo u ratu platila je Srbija naftu, oficirske plate i policijske, i ogromnu pomoc, da bi se bebe radjale i lecili ljudi u bolnici u B luci placsla je Srbija, da bi municiju i orudje imali obezbedila je Srbija preko jna, da bi ranjenika lecili opremala je Srbija, i operisala na vma, dok je Srbija bila kao niko pod sankcijama totalnim, sa 2 marke platom i penzijom...

Turke i hrvate su pomagali arapi ameri nemci a srpsku ta Bedna Srbija!

Nije ta srpska stvorena bez ogromnog uloga srbije jer da nije bilo srbije ratovali bi s kur.cem i ponovo bi bio Jasenovac....

Stoga ne mogu oni srbiji da se odvajaju i da se s ustasama bratimaju, jer dok ih je ustasa klao po posavini Srbija je poslala svu opremu da se koridor probije....

To sto je izdajnik na vlasti u srbiji nije zauvek da bi sad neki balvsn iz srpske mogao srbiji koja je sve to placsla dok je bila u muci pod sankcijama da se odvaja od nje i lize s ustasama...

Ne mogu oni nista bez srbije nit se pitaju sami!

Pare su tu ogromne i dug prema srbiji da ne bi srbije dzaba im junastvo....

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.203
Preko drinski srbi su stalno kmecali,kako imaju probleme sa Hrvatima sa Bosnjacima. No dobro. Sada imaju svoju Republiku Srpsku.E,ali sada treba
mi,Republika Srbija,da im od svoje sirotinje,dajemo stalno novac,za njihovo tekuce odrzavanje.nece moci.Mi imamo obavezu,da vracamo dugove
koje je jos Broz uzimao lopatom.Naravno,tu su i novi dugovi,sa gadnim kamatama.Mi smo siromasna mala zemlja.Nismo u stanju,da izdrzavamoi
i tu nesretnu Republiku Srpsku.To Dodik mora da shvati,Nije da necemo, NEMAMO !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.