Moskva dozvolila organizovanje prve gej parade ! ! !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Zar i ti sine brute,pardon Putine :think::think: posle Srbije,bratske C.Gore,evo sada i mama Rusija :rtfm: sta napisati,a ne zaplakati :sad2::rida::rida:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/250453/Moskva-dozvolila-organizovanje-prve-gej-parade

Moskva dozvolila organizovanje prve gej parade:D

Tanjug | 26. 04. 2011. - 18:11h | Foto: AFP | Komentara: 3

MOSKVA - Moskva je dozvolila organizaciju prve gej parade ponosa, saopštili su danas njeni organizatori, koja će biti održana 28. maja.

"Nakon petogodisnje borbe dobili smo od gradske većnice dozvolu da organizujemo gej paradu ponosa", rekao je AFP-u Nikolaj Aleksejev, predsednik ruskog gej udruženja.


Na paradi ponosa u Moskvi moći će da učestvuje 500 osoba, dodao je organizator.

Sa druge strane, zvaničnici u Sankt Peterburgu saopštili su da će odobriti sličan skup u ovome gradu 1. maja.

Inače, prva gej parada u Sankt Peterburgu održana je u novembru mesecu 2010. godine.

Raniji pokušaji održavanja gej skupova su bili brutalno sprečeni u većini ruskih gradova, podseća AFP, a nekadašnji gradonačelnik Moskve Jurij Lužkov je čak govorio da je homoseksualnost "satanska".
 
Cim se ovako obradovao mora da ... ide tamo ...
:D
Мэрия Москв ы отказалась комментировать появившиеся сегодня сообщения о том, что столичные власти якобы разрешили проведение гей-парада 28 мая, в День пограничника.

Читать полностью: http://top.rbc.ru/society/26/04/2011/582959.shtml

Мэрия Москвы отказалась комментировать гей-парад в День пограничника



* С.Собянин: Гей-парады Москве не нужны
* Гей-парад в Белграде завершился драками и поджогами
* Московские гомосексуалисты готовы дойти до Европейского суда

Мэрия Москвы отказалась комментировать появившиеся сегодня сообщения о том, что столичные власти якобы разрешили проведение гей-парада 28 мая, в День пограничника.

Соответствующее сообщение появилось на сайте организации, которая занимается защитой прав сексуальных меньшинств. Там утверждается, что разрешение на гей-парад было получено, а мероприятие якобы состоится 28 мая на Болотной площади.

Читать полностью: http://top.rbc.ru/society/26/04/2011/582959.shtml
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kave sad to veze ima sa bilo cim .

A pogotovo sa pravima , slobodama ... ko zna zasto su dozvolili . Izglada da je Putin bolji od Medvedeva .

Ono , ni u Srbiji nije bilo te gej parade . Bila je parada Anarhista , gde je bilo nekoliko gejeva iz jede asocijacije gejova , a ovi drugi nisu teli , jer nisu teli da im daju lovu iz EU ....


Ono sto je bitno.. GEJ PARADE SU ZABRANJENE U RIMU , SAMO NIKO NECE DA KAZE TO NA TVu
 
Руска власт иде братским ЕУропским стопама.
Власт ради на стварању нове светске монете, наоружава нуклераним оружјем лудаке у Ирану, Руска Црква ћути по питању наметања содомије и не зове народ на отпор, али ради на екуменизму, а народ живи у илузији.

Ако се не отрезну, не збаце власт и не доведу православне људе на чело државе, проћиће као и Јапан.
 
sta vas briga vise za gej populaciju, kako vas vise ne mrzi da se smarate jer ce da prosetaju sat vremena, nebitno gde...
umesto da ignorisu, niko ne bi ni obracao paznju na njih, ovako povecavate i usmeravate nenomrlanu paznju javnosti na njih

Kako sta nas briga - vidis li ti da se radi u netolerantnim i disriminatorskim organizacijama !!!

Sto se ne upitas - zasto te organizacije uporno diskriminisu nacionalne manjine ??? .. kao da su manjine sugave ...

Kad si cula da hoce da naprave paradu u Novom Pazaru ??? Za njih su Bosnjaci gradjani drugog reda !!! :rtfm: ... ili u Presevu - ocito im smeta druga nacija i vera !!!! :evil:

Evo da uznmemo u Rusiju - ta diskriminatorska , rasisticka i sovinisticka LDPS organizacija uporno hoce po 5 put da pravi paradu u Moskvi - saljuci tako jasnu poruku da Ceceni i Tatari nisu dostojni njhovog prisustva !!! :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Била је дозвољена парада и пре неколико година у Београду, па се све завршило у гомили испрепуцаних педера и лезбејки и бежању низ булевар уз животињске крике :(

Овако је рецимо прошао британски ЛГБТ активиста Тачел на паради у Москви 2007...

Moscow_Pride_2007_Assualt%20on%20Peter%20Tatchell.jpg


А овај тужни разбијени ћелавац је нико друго него Фред из Рајт Сед Фред, на истој манифестацији:

moscow+bloody+right+said+fred.jpg


Надам се да ће и наше ЛГБТ перјанице навратити у Москву да увеличају догађај.
 
Kave sad to veze ima sa bilo cim .

A pogotovo sa pravima , slobodama ... ko zna zasto su dozvolili . Izglada da je Putin bolji od Medvedeva .

Ono , ni u Srbiji nije bilo te gej parade . Bila je parada Anarhista , gde je bilo nekoliko gejeva iz jede asocijacije gejova , a ovi drugi nisu teli , jer nisu teli da im daju lovu iz EU ....


Ono sto je bitno.. GEJ PARADE SU ZABRANJENE U RIMU , SAMO NIKO NECE DA KAZE TO NA TVu
ne znam bas ,sudeci po snimcima svake godine se odrzavaju tamo :think:
 

Back
Top