Моргелони су ми од живота направили хорор!

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Моргелони су ми од живота направили хорор

Uploaded with ImageShack.us

1 Vote

СОМБОР – Недовољно истражена и позната кожна болест на нашим просторима, моргелони, већ више од месец дана чини прави пакао од живота двадесетдвогодишњем студенту Милошу Д. из Сомбора, који због озбиљних кожних промена не успева да води нормалан свакодневни живот везан за обавезе на факултету и према породици.

01.07.2012. Правда

Како у исповести за „Правду“ каже Милош, који из разумљивих разлога није желео да се слика, од краја априла када је открио чудне пликове на кожи свет му се окренуо наглавачке.

- Све је почело са ситним осипом по рукама који сам приметио, али нисам у први мах томе придавао претерану пажњу јер сам мислио да је у питању алергија на сунце или на храну. Како осип ни после недељу дана није престајао и почео да се шири уз свраб, отишао сам код лекара који ми је дао неке креме на бази кортикостероида, уз речи да се ради о кожном екцему. Осип је из дана у дан постајао све јачи и проширио ми се и по грудима, а толико ме је сврбело да сам их чешајући раскрвавио – присећа се Милош почетка својих здравствених тегоба.

Да је враг однео шалу наш саговорник је увидео кад му је усред предавања на факултету кожа почела да пуца на месту где се налазио осип, а из красти почела да излази беличаста нит налик на влакно.

- Мислио сам да сам полудео када сам из отворених красти почео да извлачим ту беличасту твар налик на свилену нит која се који трен након тога стврдњавала и подсећала на најлон. Напустио сам предавања и одмах отишао кући, али ништа нисам говорио родитељима и сестри као ни девојци. Био сам у паници јер нисам могао уопште да схватим о чему се ради и шта ми је, да ли је то заразно и колико је опасно. Следећа два дана сам буквално преседео у кући са изговором да сам покварио стомак, а све време сам у паници гледао у сада већ потпуно црвене и отворене красте ишчекујући шта ће из њих изаћи. На крају сам, немајући куд, рекао и показао ране на кожи родитељима, који су ме одмах послали код дерматолога који ми је рекао да се ради о атипичном екцему, последици неке јаке алергије, а било је сумњи и на опасну системску болест – лупус.
Да је изгледа реч о моргелонима, рекао ми је после неколико дана један приватни дерматолог код кога сам отишао на додатне прегледе. Након тога почео сам да на интернету пратим све везану за ово обољење и сазнао да се ради о болести повезаној са ГМО храном. Тада сам видео и текст у „Правди“ о госпођи Аранки Лукач из Новог Сада, са којом сам ступио у контакт и разменили смо искуства о моргелонима и како се од њих заштитити – каже Милош.

Овај млади Сомборац, који студира у Новом Саду а и активан је спортиста, признаје да не може ни да претпостави на који начин су моргелони ушли у његов живот, јер се здраво храни и води здрав живот без коришћења стероида или било којих других штетних производа.

- Волео бих да се коначно у нашој јавности почне отвореније говорити о моргелонима и свим другим болестима модерног времена, а не да се сви понашају као да то не постоји и да ми сви измишљамо симптоме. Сада ми је много боље, осип се скоро потпуно повукао, али се питам шта када и ако се врати, јер заиста не желим да поново проживљавам сцене као из хорор филмова – искрен је Милош.

ПОВЕЗАНИ ТЕКСТОВИ ОБЈАВЉЕНИ НА СРБском ФБРепортеру:
МОРГЕЛОНИ У СРБИЈИ: Министарство здравља – Болест није на списку
МОРГЕЛОНИ У БЕОГРАДУ?!
МОРГЕЛОНИ У НОВОМ САДУ: Лекари не знају о чему се ради!
МИСТЕРИОЗНА БОЛЕСТ – РЕЗУЛТАТ ГМО ХРАНЕ
У сусрет Новом светском поретку: време да се упознамо и са MORGELLONS-има
БИОЛОШКИ РАТ НА ПЛАНЕТИ: БАКТЕРИЈСКА ВЛАКНА У МОРГИЛОНИМА СУ ХИБРИДНИ ЦИКЛИЧНИ МОЛЕКУЛИ

веома је политичко питање тајно тровање нације ГМО храном и њеним последицама да би завршило у хроници.....

Укратко, психоза.

У начелу, кад год наиђеш на "болест коју не признаје званична медицина" и која је "плод уроте" и сл у питању је психоза. Делузије те врсте су познате хиљадама година

Да ли су откровења абрахамских религија психотичне епизоде, то се не зна, а по најмање сигурно знаш ти од 12 1/2 година и 0 знања о било чему

Да су ови тзв моргелони симптом психозе се зна јер су људи прегледани, рађене биопсије и никад није нађено ништа

Разумеш?

Да ли су откровења абрахамских религија психотичне епизоде, то се не зна, а по најмање сигурно знаш ти од 12 1/2 година и 0 знања о било чему

Да су ови тзв моргелони симптом психозе се зна јер су људи прегледани, рађене биопсије и никад није нађено ништа

Разумеш?

tako slavi mrtve i klichi im
a na zhivima malo eksperimentishi
shta sad
uvek mosh
snevash o
rajskim predelima?

Разумеш?

A, o kakvim nitima se radi?
Da li još neko psihičko oboljenje ima takve spoljašnje manifestacije?
Imala sam koleginicu koja je bukvalno patila zbog neurodermatitisa. Nije imala nikakve vidljive promene na koži sem posledica češanja u snu. To je jedini moj susret sa takvom vrstom oboljenja.

Хаха јел то онај болесник који тврди да млазњаци трују народ?

Која сте ви екипа, сви заједно на окуп ни 20 грама мозга, леба ми

Ne nasedajte na provokacije dotične čipovane persone, očigledan uticaj GMO ishrane na sivu masu koja je svakim danom sve manja i manja.

A, o kakvim nitima se radi?
Da li još neko psihičko oboljenje ima takve spoljašnje manifestacije?
Imala sam koleginicu koja je bukvalno patila zbog neurodermatitisa. Nije imala nikakve vidljive promene na koži sem posledica češanja u snu. To je jedini moj susret sa takvom vrstom oboljenja.

Читао сам пре пар година студију у британском Ланцету... колико се сећам, надражаји су стварни - психоза, шећерна болест, аутоимуни поремећаји, болести зависности, дерматитис ове или оне врсте - и чешу се. Међутим, пошто имаји идеације о природи тог свраба опсесивно проучавају те ране, отварају их, прегледају, спречавају их да зарасту, и када се у њима ухвати кончић из рубља и сл славодобитно га показују као доказ да им памучне или најлонске нити, гушчије паперје или шта већ расту под кожом.

Психозе те врсте су честе. Ако пажљиво обратиш пажњу на своја чула, приметићеш да те врло често нешто помало засврби, надражи и слично, и надражаји постају израженији када о њима размишљаш. Неуропатија тих људи... мислим, нећу да их вређам, сигуран сам да им је стварно тешко. Међутим, њихова болест није она на коју мисле.

tachno nash stari hipnotisani kolezha chak i samoizlechenje od tumora nije moguce
Dr. Lorraine Day reversed her severe, advanced cancer by rebuilding her immune system by natural therapies, so her body could heal itself.
^^^ eve ga ochigledan primer
msm
isto kao chemovi
fluorisana vodica
lazh?

Taj, leba mi. :lol:

Ne nasedajte na provokacije dotične čipovane persone, očigledan uticaj GMO ishrane na sivu masu koja je svakim danom sve manja i manja.

Nisam čipovan. :ljutko:

niko od ovih ljudi ne postoji
ustvari i oni boluju od
psihoza i deluzija

The_Matrix_Poster.jpg

Odličan dokumentarac, koleginice. :mrgreen:

Back