Moralne dileme

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
Pričajte mi o svojim principima, a ja ću postaviti jednu fiktivnu situaciju.

Recimo upoznate curu i biva vam simpatična po svim merilima. Međutim saznate da je pre pet godina imala seks na jednu noć sa vašim drugom. Kako reagujete? (I obrnuto. Dakle, devojke, upoznate frajera...)

Proriširite slobodno temilicu, i morališite, morališite, morališite!
 
Pričajte mi o svojim principima, a ja ću postaviti jednu fiktivnu situaciju.

Recimo upoznate curu i biva vam simpatična po svim merilima. Međutim saznate da je pre pet godina imala seks na jednu noć sa vašim drugom. Kako reagujete? (I obrnuto. Dakle, devojke, upoznate frajera...)

Proriširite slobodno temilicu, i morališite, morališite, morališite!
Ne vidim tu nikakvu dilemu, ako ti se sviđa pokušaj. Samo napred u čemu je problem?
 
Pričajte mi o svojim principima, a ja ću postaviti jednu fiktivnu situaciju.

Recimo upoznate curu i biva vam simpatična po svim merilima. Međutim saznate da je pre pet godina imala seks na jednu noć sa vašim drugom. Kako reagujete? (I obrnuto. Dakle, devojke, upoznate frajera...)

Proriširite slobodno temilicu, i morališite, morališite, morališite!
Ispričamo se malo, da mogu posle da ga zajebavam kako je pričala da mu je mali i da ne zna šta radi.
Popijemo pivo, izljubimo se i svako na svoje radne zadatke.
Od toliko žena ne mora baš ta "iz društva".
 
Pričajte mi o svojim principima, a ja ću postaviti jednu fiktivnu situaciju.

Recimo upoznate curu i biva vam simpatična po svim merilima. Međutim saznate da je pre pet godina imala seks na jednu noć sa vašim drugom. Kako reagujete? (I obrnuto. Dakle, devojke, upoznate frajera...)

Proriširite slobodno temilicu, i morališite, morališite, morališite!
Zavisi ali vjerovatno ne bih sa njom iz razloga što bi onda ispala džoint-djevoka kruži od druga do druga,a i ovaj bi mi 100% nabio na nos kad tad da je imao ma da opet zna se u takvim situacijama dosta puta desiti da se afera između cure i druga nastavi,ma da ne volim cure koje se daju za jednu noć,meni je to nemoralno a i žao mi je takvih djevojaka što od sebe prave objekat za jednokratnu upotrebu
 
Prošlost je prošlost, svi pravimo greške, ja bih želela da ne saznam. Da je neko bio sa poznanicom o kojoj nemam pozitivno mišljenje mislim da bi me zanimalo šta je video u njoj, kako im je bilo i sl. A, ako je samo na jednu noć, čemu je onda bitno??
Ma ne bi se ti mogla izboriti sa činjenicom da se to desilo jednostavno kao ni niko drugi ali tu je ženski rivalitet i pokazivanje moći jedna drugoj.Ja znam lika koji se razveo od žene i oženio njenu najbolju drugaricu ali opet tu je ženski rivalitet koji nije isti kao kod nas muškaraca.a ova njoj likuje
 
Ma ne bi se ti mogla izboriti sa činjenicom da se to desilo jednostavno kao ni niko drugi ali tu je ženski rivalitet i pokazivanje moći jedna drugoj.Ja znam lika koji se razveo od žene i oženio njenu najbolju drugaricu ali opet tu je ženski rivalitet koji nije isti kao kod nas muškaraca.a ova njoj likuje
Nikada nisam ljubomorna, zaista, pomirila bih se, ja sam nekako takva da verujem u snagu svojih emocija, kad volim, volim, koliko god da je druga zanimljivija, lepša, sposobnija, ili pak nije.
 

Back
Top