"Moraćemo da progutamo gorku pilulu": Šolc se obratio građanima, govorio o teškoj energetskoj situaciji

Европа

• наставља пут у пропаст заоштравањем клеро либеро ројализма и наводнога слободнога тржишта

glasova: 2 66,7%
  • се спасава преласком у комунизам

glasova: 1 33,3%

• Ukupno glasova
    3

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
https://www.novosti.rs/ekonomija/ve..._campaign=_MORA__262_EMO_DA_PROGUTAMO_GORKU_P

NEMAČKI kancelar Olaf Šolc predočio je u svom današnjem video obraćanju da su ciljevi zaštite klime prioritetni uprkos rastućoj zabrinutosti u vezi sa otežanim snabdevanjem energentima zbog ruske operacije u Ukrajini.​

Šolc je rekao da je njegov cilj da Nemačka bude jedna od prvih zemalja koja će imati nultu emisiju ugljen-dioksida (CO2), a da istovremeno nastavi da bude globalno konkurentna i uspešna kao ekonomska sila i industrijska zemlja, prenosi londonski dnevnik Gardijan.

- Sada ćemo se postarati da razvoj obnovljivih izvora energije konačno napreduje - energija vetra na moru, na kopnu solarna energija, biomasa...Sve to nam je potrebno za proizvodnju struje i vodonika kako bismo imali industrijsku budućnost bez emisije CO2. Želimo da to postignemo do 2045. godine - poručio je Šolc.

Све донедавно је АВ играо како је Маркелова Свирала

Испразне речи које је тада тарлакао АВ .. сада све више чујемо од ЕИУ управљача стадом за шишање

Dе Sisti

Legenda
Poruka
67.107

LjubicaS

Primećen član
Poruka
994
Mene zaista interesuje da li ce Scholz i ta zeleno - globalisticka Vlada nekim pricama o solidarnisti i borbi za slobodu i demokratiju uspeti da omadjijaju 83 miliona ljudi, tako da ovi cute mrznu se, imaju restrikcije struje, odricu se sve vise materijalnog blagostanja i komfora, na koji su navikli... Ovde se udara na nukleus kapitalizma, privatna svojina.
Citam redovno komentare ispod tih tekstova u mainstream medijima. Narod sve vise skrguce zubima, ismejava Vladinu politiku, ali nema nemira. Jos je njima dobro. Odmori su u toku, industrija radi, izvoz tece. Poskupljuje sve, ali ima se. Ako ja, kao stranac za sve osnovno imam, hrana, racuni, auto, kredit, odmor, onda oni imaju tek.
Plus ove budalastine o 4.dozi.. Posmatram sve to, kao da se mene direktno ne tice, a tice me se itekako, jer zivim ovde i radim u toj njihovoj industriji.
Strah jedino nemam.
Letargija medju ljudima vlada, a to je tuzno gledati.

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
Mene zaista interesuje da li ce Scholz i ta zeleno - globalisticka Vlada nekim pricama o solidarnisti i borbi za slobodu i demokratiju uspeti da omadjijaju 83 miliona ljudi, tako da ovi cute mrznu se, imaju restrikcije struje, odricu se sve vise materijalnog blagostanja i komfora, na koji su navikli... Ovde se udara na nukleus kapitalizma, privatna svojina.
Citam redovno komentare ispod tih tekstova u mainstream medijima. Narod sve vise skrguce zubima, ismejava Vladinu politiku, ali nema nemira. Jos je njima dobro. Odmori su u toku, industrija radi, izvoz tece. Poskupljuje sve, ali ima se. Ako ja, kao stranac za sve osnovno imam, hrana, racuni, auto, kredit, odmor, onda oni imaju tek.
Plus ove budalastine o 4.dozi.. Posmatram sve to, kao da se mene direktno ne tice, a tice me se itekako, jer zivim ovde i radim u toj njihovoj industriji.
Strah jedino nemam.
Letargija medju ljudima vlada, a to je tuzno gledati.

Шачица јако блиско повезаних монарјиња и монарха су у европпи .. пред први светски склопиле тајни савез ... да се издигну на власти

тако што ће јавно глумити свађу ...

Монархне куже Британије Намечке Русије ... пре 1914те су у другом колену биле повезане и јавно 'нису могле наћи ' компромис

'Наговориле су' тада целу европску поулацију да се сатире у име ... ?! чега ...

Сам број јединки увек је гаранција смањенога колективнога разума све док групни и индивидуални интереси имају обећање

наглога успеха ...

LjubicaS

Primećen član
Poruka
994
Шачица јако блиско повезаних монарјиња и монарха су у европпи .. пред први светски склопиле тајни савез ... да се издигну на власти

тако што ће јавно глумити свађу ...

Монархне куже Британије Намечке Русије ... пре 1914те су у другом колену биле повезане и јавно 'нису могле наћи ' компромис

Сам број јединки увек је гаранција смањенога колективнога разума све док групни и индивидуални интереси имају обећање

наглога успеха ...
"Sam broj jedinki je garancija smanjenja kolektivnog razuma...".. Koji/kakav to broj jedinki garantuje smanjenje kolektivnog razuma?
Na koji to nacin grupni i individualni interesi imaju obecanja naglog uspeha?
Recenica je nerazumljiva, jer je nevesto formulisana.

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
"Sam broj jedinki je garancija smanjenja kolektivnog razuma...".. Koji/kakav to broj jedinki garantuje smanjenje kolektivnog razuma?

Обећаш и испуниш мил'цији и војски станове и плате по бамбадава... и избегнеш Мајски преврат

савет који Оберновићи нису послушали

О .... О .... историјо учитељице .. хвала ти ...

АВ

LjubicaS

Primećen član
Poruka
994
Обећаш и испуниш мил'цији и војски станове и плате по бамбадава... и избегнеш Мајски преврат

савет који Оберновићи нису послушали

О .... О .... историјо учитељице .. хвала ти ...

АВ
Tema je Scholz! 😀

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670

Рецимо један стадион ... север .. југ .. је довољан за смањење колективнога разума ...

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
Tema je Scholz! 😀

Па ви сте скренули на европску популацију .... одсно германску .. па смо паралено повукли порежење са нешто широм поулацијом '14те ...

и нешто ужом популацијом '22ге

bas kao

Elita
Poruka
15.616
Šolc je rekao da je njegov cilj da Nemačka bude jedna od prvih zemalja koja će imati nultu emisiju ugljen-dioksida (CO2)
i zato je sada nuklearna energija zelena, a i gas je zelen, samo je problem - odakle?
postoji i drugi pristup problemu, a to je da se eliminisu zagadjivaci, tj. visak gladnih usta - depopulisace vas, jednim udarcem dve muve eliminisati, em nece biti gladnih, em nece imati ko da zagadjuje.
ko ce da se seca? sada ce repriza, u ime poganih rusa, poganog ugljendioksida, ko te pita, samo satiri; si primio 4. dozu?

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
i zato je sada nuklearna energija zelena, a i gas je zelen, samo je problem - odakle?
postoji i drugi pristup problemu, a to je da se eliminisu zagadjivaci, tj. visak gladnih usta - depopulisace vas, jednim udarcem dve muve eliminisati, em nece biti gladnih, em nece imati ko da zagadjuje.

ko ce da se seca? sada ce repriza, u ime poganih rusa, poganog ugljendioksida, ko te pita, samo satiri; si primio 4. dozu?
hym21photo11

K

Kaodamenema

Gost
Znači, zeleni čuvaju planetu tako što podržavaju i finansiraju ratove po svetu koju istu tu planetu zagađuju i uništavaju.
Da li je narod izgubio zdrav razum da guta tu budalaštinu?!?!
Planeta je jedan veliki ekosistem. Štagod negde radiš - svuda radiš. Sve te nuklearne probe, bombardovanja, prolivena nafta - sve to udišemo i jedemo SVI. Koliko glup moraš biti da veruješ da možeš stvoriti zelenu oazu u sred deponije?! Nemačka će biti vesela i čista dok guši Azijate & Co. svojom prljavom industrijom i bombarduje Arape sa Amerima, kao da su Azija i Arabija u drugoj galaksiji.
Stvarno se ljudima danas svakakvih idiotluci i sumanuti planovi, ideje i obećanja mogu prodati!

A Nemci su kao i svi Zapadnjaci, ušuškani u lagodnom životu i veruju da će tako biti zauvek. Ljudi uvek zatvaraju oči pred surovom realnošću i pretvaraju se da će sve biti OK, doklegod mogu. Nismo ni mi verovali u mnogo toga što nas je zadesilo...

bas kao

Elita
Poruka
15.616
malo je to komplikovanije
elem razvijeni zapad misli da povede u ''zelene, nove'' tehnologije, ali se ispostavlja da je zalogaj prevelik, da nas mnogo ima, ali ako bi se covecanstvo bar prepolovilo, onda bi plan bio izvodljiv
sada samo da se dogovorimo koja polovina sveta da se eliminise, a zapad, zapravo razvijeni sever, misli da je to siromasni jug, pomor gladju, ako rusi nece da aktivraju nuklearni arsenal, vec prete rusenjam avaksa koji navode ove himere itd

Сходно томе, Русија ће се у блиској будућности суочити са питањем уништавања америчких авиона АВАЦС који делују у зони сукоба и могућим ударом на америчку сателитску констелацију како би се Химарс лишио високе прецизности, претварајући их у обичне МЛРС.https://srbin.info/svet/iscenko-rat-rusije-i-sad-je-neizbezan-moskva-ce-morati-ovo-da-uradi/

Poslednja izmena:

bas kao

Elita
Poruka
15.616
u stvari nuklearna nije zelena za Zelene, a mogla bi da bude, cak sam citao da se regulativa/klasifikacija promenila; medjutim Zeleni su se razgoropadili, nece nuklearno, boje se kao, i onda su slagali da nemaju nukl. gorivo, soltz i ...

Why are Greens putting their anti-nuclear agenda ahead of protecting European civilization? And what can be done to stop them?

https://www.zerohedge.com/energy/anti-nuke-greens-menace-europe

svabe su ga ugasile, ili ce se posmrzavati, ili revolucija sta im lazljiva vlast uradi,
Tema je Scholz! 😀
POVESACE IH, kad krene umiranje od smrzavanja, ja bih gledao da pobegnem na vreme

Poslednja izmena:

AleksaJ

Elita
Poruka
24.670
u stvari nuklearna nije zelena za Zelene, a mogla bi da bude, cak sam citao da se regulativa/klasifikacija promenila; medjutim Zeleni su se razgoropadili, nece nuklearno, boje se kao, i onda su slagali da nemaju nukl. gorivo, soltz i ...

svabe su ga ugasile, ili ce se posmrzavati, ili revolucija sta im lazljiva vlast uradi,

POVESACE IH, kad krene umiranje od smrzavanja, ja bih gledao da pobegnem na vreme

Бражо мозлемани ... ! Ви који сте из Пакистана Авганистана муком натерани у Германски 'рај'

Спремају Нам велику муку .... Неће грејати... у Германији .. само да би Ви поскапавали од зимоће ....

Сви ће поцркаме .. и у Франкији Алгирци ... Мароканци Нумибијци ... и у Швецку Финску Данску .. Најџеријци

@комшија

bas kao

Elita
Poruka
15.616
Znači, zeleni čuvaju planetu tako što podržavaju i finansiraju ratove po svetu koju istu tu planetu zagađuju i uništavaju.

Зелени пророци религије хаоса-Како је левица прешла пун круг и себе угризла за реп

Green Party Erases White People From ‘Future of Germany’ Promos

Mene zaista interesuje da li ce Scholz i ta zeleno - globalisticka Vlada nekim pricama o solidarnisti i borbi za slobodu i demokratiju uspeti da omadjijaju 83 miliona ljudi

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.