Montija izviždalo 30.000 naprednjaka!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Počasni gost na 2. rođendanu SNS dočekan salvama negodovanja
Bivši ambasador SAD u Srbiji Vilijam Montgomeri doživeo je nezapamćenu neprijatnost kada ga je juče u krcatoj „Beogradskoj areni“ izviždalo više od 30.000 ljudi, koji su došli na proslavu drugog rođendana Srpske napredne stranke.

Ni činjenica da ga je domaćin Tomislav Nikolić samo nekoliko minuta ranije dočekao kao najrođenijeg nije spasla američkog diplomatu gneva okupljenih simpatizera stranke, pa je po završetku programa pobegao glavom bez obzira, propustivši „afterparti“ upriličen za zvanice. Kako smo saznali, bivšeg ambasadora je dotrajalim „ford fokusom“, istekle registracije (?), do grada odvezao visoki funkcioner SNS-a Tihomir Arsić, jer na svu muku nijedan taksi nije hteo da mu stane.

A uvod u zvaničan deo programa je za Montgomerija bio obećavajuć. Pošto se srdačno izgrlio sa domaćininima, Amerikanac je pokušao da šarmira potpredsednicu glavnog odbora naprednjaka Jorgovanku Tabaković, hvaleći joj medaljon koji je nosila oko vrata. „Jeste lep“, šeretski se nasmejala poslanica i nastavila da ćaska sa njim.
http://www.alo.rs/politika/32668/Montija_izvizdalo_30000_naprednjaka
***************************************************************************************

Тако завршавају силници. И таксисти окрећу главу од (не)човека који је роварио по Србији 90-тих. Верујем да су га поред звиждања и псовали ко коња.
А Богами и заслужио је.
 
Počasni gost na 2. rođendanu SNS dočekan salvama negodovanja
Bivši ambasador SAD u Srbiji Vilijam Montgomeri doživeo je nezapamćenu neprijatnost kada ga je juče u krcatoj „Beogradskoj areni“ izviždalo više od 30.000 ljudi, koji su došli na proslavu drugog rođendana Srpske napredne stranke.

Ni činjenica da ga je domaćin Tomislav Nikolić samo nekoliko minuta ranije dočekao kao najrođenijeg nije spasla američkog diplomatu gneva okupljenih simpatizera stranke, pa je po završetku programa pobegao glavom bez obzira, propustivši „afterparti“ upriličen za zvanice. Kako smo saznali, bivšeg ambasadora je dotrajalim „ford fokusom“, istekle registracije (?), do grada odvezao visoki funkcioner SNS-a Tihomir Arsić, jer na svu muku nijedan taksi nije hteo da mu stane.

A uvod u zvaničan deo programa je za Montgomerija bio obećavajuć. Pošto se srdačno izgrlio sa domaćininima, Amerikanac je pokušao da šarmira potpredsednicu glavnog odbora naprednjaka Jorgovanku Tabaković, hvaleći joj medaljon koji je nosila oko vrata. „Jeste lep“, šeretski se nasmejala poslanica i nastavila da ćaska sa njim.
http://www.alo.rs/politika/32668/Montija_izvizdalo_30000_naprednjaka
***************************************************************************************

Тако завршавају силници. И таксисти окрећу главу од (не)човека који је роварио по Србији 90-тих. Верујем да су га поред звиждања и псовали ко коња.
А Богами и заслужио је.

Томислав Николић позивајући бившег америчког амбасадора жели да се представи као политичар демократске оријентације који сарађује и са западним и са источним елементом.Једино је питање коме тако жели да се представи,господи из Брисела и Вашингтона или народу који треба да гласа за њега ? Тај народ очигледно није задовољан сарадњом са америчким дипломатом што је негодовањем на његов помен тако да није јасно зашто га је Николић позвао ? Није ваљда да му је подршка бившег америчког амбасадора битнија од подршке народа ?
 
Томислав Николић позивајући бившег америчког амбасадора жели да се представи као политичар демократске оријентације који сарађује и са западним и са источним елементом.Једино је питање коме тако жели да се представи,господи из Брисела и Вашингтона или народу који треба да гласа за њега ? Тај народ очигледно није задовољан сарадњом са америчким дипломатом што је негодовањем на његов помен тако да није јасно зашто га је Николић позвао ? Није ваљда да му је подршка бившег америчког амбасадора битнија од подршке народа ?

Т.Николић је помало садиста. Позвао (не)човека да гледа како амеро-силник цврчи као глиста на жару док су му делегати приређивали концерт који никако није очекивао да ће чути.
 
Т.Николић је помало садиста. Позвао (не)човека да гледа како амеро-силник цврчи као глиста на жару док су му делегати приређивали концерт који никако није очекивао да ће чути.

Верујем да је и самом Николићу било непријатно због настале ситуације.Ипак је Монтгомери дипломата који има искуства у обарању режима у Србији и мењању друштвено-економског поретка.Томиславу Николићу је подршка дипломате таквог кова вероватно значајна,чак значајнија од подршке народа.
 
Tih 30 000 hiljada radikala bez bedza koje su celnici SNS-a dovukli u BG ,izgleda da niko nije obavestio, da je za T.Nikolica i A.Vucica nova parola "EU nema alternativu" i da vise ne vazi granica o kojoj su do juce pricali i gde je cosavi kum zabo koceve pocetkom `90.god. proslog veka...kako ono bese Karlobag-Karlovac-Virovitica :think: ali to vise govori o njihovoj inteleigenciji,a ne o onom kome su zvizdali ;)
 
Верујем да је и самом Николићу било непријатно због настале ситуације.Ипак је Монтгомери дипломата који има искуства у обарању режима у Србији и мењању друштвено-економског поретка.Томиславу Николићу је подршка дипломате таквог кова вероватно значајна,чак значајнија од подршке народа.

Ма шпицлов је Николић. Да му Амери неби замерили да нема њихових људи већ само са ,,Истока'' , из Европе и несврстаних, позвао је овог бившег и пропалог дипломату тек колико да буде на прозивци. И његово присуство је ,,величанствено'' обележено. Можда ће му Рус А.Конузин позавидети на приређеном концерту звиждука.
 
Ма шпицлов је Николић. Да му Амери неби замерили да нема њихових људи већ само са ,,Истока'' , из Европе и несврстаних, позвао је овог бившег и пропалог дипломату тек колико да буде на прозивци. И његово присуство је ,,величанствено'' обележено. Можда ће му Рус А.Конузин позавидети на приређеном концерту звиждука.

Амери му неће замерити,ипак је од скоро Николић радо виђен гост у Вашингтону али ће му замерити народ.
 
Bivši ambasador SAD u Srbiji Vilijam Montgomeri doživeo je nezapamćenu neprijatnost kada ga je juče u krcatoj „Beogradskoj areni“ izviždalo više od 30.000 ljudi, koji su došli na proslavu drugog rođendana Srpske napredne stranke.

Ni činjenica da ga je domaćin Tomislav Nikolić samo nekoliko minuta ranije dočekao kao najrođenijeg nije spasla američkog diplomatu gneva okupljenih simpatizera stranke, pa je po završetku programa pobegao glavom bez obzira, propustivši „afterparti“ upriličen za zvanice. Kako smo saznali, bivšeg ambasadora je dotrajalim „ford fokusom“, istekle registracije (?), do grada odvezao visoki funkcioner SNS-a Tihomir Arsić, jer na svu muku nijedan taksi nije hteo da mu stane.

A uvod u zvaničan deo programa je za Montgomerija bio obećavajuć. Pošto se srdačno izgrlio sa domaćininima, Amerikanac je pokušao da šarmira potpredsednicu glavnog odbora naprednjaka Jorgovanku Tabaković, hvaleći joj medaljon koji je nosila oko vrata. „Jeste lep“, šeretski se nasmejala poslanica i nastavila da ćaska sa njim.
http://www.alo.rs/politika/32668/Montija_izvizdalo_30000_naprednjaka
***************************************************************************************

Тако завршавају силници. И таксисти окрећу главу од (не)човека који је роварио по Србији 90-тих. Верујем да су га поред звиждања и псовали ко коња.
А Богами и заслужио је.

IZDAJA! USTANAK!
 
Tih 30 000 hiljada radikala bez bedza koje su celnici SNS-a dovukli u BG ,izgleda da niko nije obavestio, da je za T.Nikolica i A.Vucica nova parola "EU nema alternativu" i da vise ne vazi granica o kojoj su do juce pricali i gde je cosavi kum zabo koceve pocetkom `90.god. proslog veka...kako ono bese Karlobag-Karlovac-Virovitica :think: ali to vise govori o njihovoj inteleigenciji,a ne o onom kome su zvizdali ;)
Vala baš.
 

Back
Top