Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
Počasni gost na 2. rođendanu SNS dočekan salvama negodovanja
Bivši ambasador SAD u Srbiji Vilijam Montgomeri doživeo je nezapamćenu neprijatnost kada ga je juče u krcatoj „Beogradskoj areni“ izviždalo više od 30.000 ljudi, koji su došli na proslavu drugog rođendana Srpske napredne stranke.
Ni činjenica da ga je domaćin Tomislav Nikolić samo nekoliko minuta ranije dočekao kao najrođenijeg nije spasla američkog diplomatu gneva okupljenih simpatizera stranke, pa je po završetku programa pobegao glavom bez obzira, propustivši „afterparti“ upriličen za zvanice. Kako smo saznali, bivšeg ambasadora je dotrajalim „ford fokusom“, istekle registracije (?), do grada odvezao visoki funkcioner SNS-a Tihomir Arsić, jer na svu muku nijedan taksi nije hteo da mu stane.
A uvod u zvaničan deo programa je za Montgomerija bio obećavajuć. Pošto se srdačno izgrlio sa domaćininima, Amerikanac je pokušao da šarmira potpredsednicu glavnog odbora naprednjaka Jorgovanku Tabaković, hvaleći joj medaljon koji je nosila oko vrata. „Jeste lep“, šeretski se nasmejala poslanica i nastavila da ćaska sa njim.
http://www.alo.rs/politika/32668/Montija_izvizdalo_30000_naprednjaka
***************************************************************************************
Тако завршавају силници. И таксисти окрећу главу од (не)човека који је роварио по Србији 90-тих. Верујем да су га поред звиждања и псовали ко коња.
А Богами и заслужио је.
Bivši ambasador SAD u Srbiji Vilijam Montgomeri doživeo je nezapamćenu neprijatnost kada ga je juče u krcatoj „Beogradskoj areni“ izviždalo više od 30.000 ljudi, koji su došli na proslavu drugog rođendana Srpske napredne stranke.
Ni činjenica da ga je domaćin Tomislav Nikolić samo nekoliko minuta ranije dočekao kao najrođenijeg nije spasla američkog diplomatu gneva okupljenih simpatizera stranke, pa je po završetku programa pobegao glavom bez obzira, propustivši „afterparti“ upriličen za zvanice. Kako smo saznali, bivšeg ambasadora je dotrajalim „ford fokusom“, istekle registracije (?), do grada odvezao visoki funkcioner SNS-a Tihomir Arsić, jer na svu muku nijedan taksi nije hteo da mu stane.
A uvod u zvaničan deo programa je za Montgomerija bio obećavajuć. Pošto se srdačno izgrlio sa domaćininima, Amerikanac je pokušao da šarmira potpredsednicu glavnog odbora naprednjaka Jorgovanku Tabaković, hvaleći joj medaljon koji je nosila oko vrata. „Jeste lep“, šeretski se nasmejala poslanica i nastavila da ćaska sa njim.
http://www.alo.rs/politika/32668/Montija_izvizdalo_30000_naprednjaka
***************************************************************************************
Тако завршавају силници. И таксисти окрећу главу од (не)човека који је роварио по Србији 90-тих. Верујем да су га поред звиждања и псовали ко коња.
А Богами и заслужио је.


ali to vise govori o njihovoj inteleigenciji,a ne o onom kome su zvizdali 
