Monstrum je zlostavljao svoje dete

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Patnja Jednom godišnje odlazila bih na vašar i čitavog dana čekala da vidim dete jer sam znala da će je otac dovesti. Ako bi joj on dozvolio, ona bi popričala sa mnom, ali najčešće nije smela ni da mi priđe
Međutim, umesto da Aleksandru dovede kući, juče je sa sudskom odlukom u ruci otišla u kapelu niškog Novog groblja da preuzme ćerkin leš.

http://www.***************/hronika/-monstrum-je-zlostavljao-svoje-dete---19-08
 
kako je moguće da je ona sudski dobila dete a on je nonšalantno uzeo i neće da je vrati??? eeeeeej, NEĆE da je vrati??? da li je ona zvala socijalnu službu, miliciju, tužila, šta god? :(

Covece prijateljici su upali u vikendicu neki "klosari". 2 porodice, provavile vrata i uselili se. Otisla ona tamo kad gle cuda nema prava da udje na svoj posed, ovi joj nisu dovolili, promenili bravi na vratima, kapiji, ma sve. Zvala policiju a oni kaze nemamo mi nista sa njim, trazite od suda. I tek nakon potrosenih par hiljada evrica i skro godinu dana njakanja usple da dobije svoju kucu nazad. Ja predlagao da ja i njen sin sa 3-4 druga odem tamo i prebijem ih sipkama i nije mi dala jer smo mogli krivicno da odgovaramo iako smo stitili "nasu" imovinu. Ova zemlja je smesna kada je rec o zastiti prava...
 
Procitao sam, nesto tu nije bas u redu. Mislim da je majka ovde prilicno hmm... Kako se uopste vencala sa takvom budalom? Nije znala da ima poveci dosije u policiji!!! Pa ne mogu da verujem da se takav bolid ponasao kao gentleman, verovatno je bio sivonja svo vreme. A uspeo je i da se ozeni drugi put, tu zenu je i ubio. Ni zene nisu bas normalne.
Pa i 10 godina ima pravo na dete, a dete kod njega. Koliko znam to se vrlo brzo resava, i otac ne prodje uopste dobro ako policija dodje da intervenise.

A ja da se pitam, sada bih mu napravio pakao u porodici, jer kako sam shvatio iz teksta porodica oca je saucestvovala u zlocinu time sto je lagala da dete nije kod kuce, a verovatno su i znali sta otac radi. Tako da bih im svima sad za primer nakarikao po par godina robije za saucesnistvo, pa da vidim sledecu rodbinu da podrzava morone - sve bi ih pohapsio pa na robiju. Nema drugog nacina.

Zakljucicu samo - i otac i majka budale, ali ispasta dete.
 

Back
Top