monotonija u vezi(?)

baby_boo

Početnik
Poruka
8
ovako...
Nisam sigurna da je ovo mesto narocito dobro za savete ali moram da priznam da ima inspirativnih ideja.
Sada ja zaista imam dilemu...Ponekad se pitam sta je potrebno u jednoj vezi da ona ne bi bila monotona?Kako provodite vreme sa svojim dragim/dragom?Ovo pitam jer sam primetila da mi se odredjene veze u mom zivotu cine veoma interesantnim a da pritom o tome nisam ni razmisljala niti se trudila a druge su sa druge strane pomalo umrtvljene...kao npr sada...ja stvarno ne osecam narocitu potrebu da se cesto vidjam sa svojim deckom(da,on mi se svidja) a i nemam narocitu inspiraciju sto se tice provodjenja vremena...
P.S.molicu iskompleksirane budale da od.jebu i ne smaraju
 
baby_boo:
ovako...
Nisam sigurna da je ovo mesto narocito dobro za savete ali moram da priznam da ima inspirativnih ideja.
Sada ja zaista imam dilemu...Ponekad se pitam sta je potrebno u jednoj vezi da ona ne bi bila monotona?Kako provodite vreme sa svojim dragim/dragom?Ovo pitam jer sam primetila da mi se odredjene veze u mom zivotu cine veoma interesantnim a da pritom o tome nisam ni razmisljala niti se trudila a druge su sa druge strane pomalo umrtvljene...kao npr sada...ja stvarno ne osecam narocitu potrebu da se cesto vidjam sa svojim deckom(da,on mi se svidja) a i nemam narocitu inspiraciju sto se tice provodjenja vremena...
P.S.molicu iskompleksirane budale da od.jebu i ne smaraju


imas dve varijante
prva": ostavi ga i nadji drugog
druga: ulozi se malo u tu vezu, daj sve od sebe da spases sto se da spasiti (ovo je toliko glupo) ali pokusava da ti pomognem ...iako bi ga ja "ladno"ostavila
 
Ne treba se "ucutati" u vezi! Lepo je kad se u startu razgovara o svemu (...o procitanoj knjizi, odgledanom filmu, izgledu neke cure ili frajera na ulici-bez ljubomore...). Lepo je i kad se igra zajedno. Znaci, jamb uzivo u "pola sata slusanja" a ne bilo sta na PC-ju... Onda i posle nekog vremena cutanja moze da se progovori sa: "...ej, da cujes sta sam dobro procitala..." ili "...'ajde da te oderem u jambu, pa da me masiras pola sata..."
Ima jos puno toga ali je najvaznije igrati se...

poz.
 
Vidi...dodjes, odma se kresnete i odes za 5 minuta...i nemas ni vremena da ti bude dosadno... :lol:

Ili aj normalniji odgovor...nadji nesto sto vas zajednicki interesuje....mene bi na primer jamb bas smorio....ali neke druge stvari bi mi bile bas interesantne...vidi sta i tebi i njemu odgovara pa to radite...
 
baby_boo:
ovako...
Nisam sigurna da je ovo mesto narocito dobro za savete ali moram da priznam da ima inspirativnih ideja.
Sada ja zaista imam dilemu...Ponekad se pitam sta je potrebno u jednoj vezi da ona ne bi bila monotona?Kako provodite vreme sa svojim dragim/dragom?Ovo pitam jer sam primetila da mi se odredjene veze u mom zivotu cine veoma interesantnim a da pritom o tome nisam ni razmisljala niti se trudila a druge su sa druge strane pomalo umrtvljene...kao npr sada...ja stvarno ne osecam narocitu potrebu da se cesto vidjam sa svojim deckom(da,on mi se svidja) a i nemam narocitu inspiraciju sto se tice provodjenja vremena...
P.S.molicu iskompleksirane budale da od.jebu i ne smaraju

Nadji jos jednu drugaricu pa se trljajte u troje, i eto nema vise monotinije!
 
zbog....krem bananica....naime....ja uzhasno volim tu svenarodnu poslasticu odvajkada....i nekako shta god ja uradio i poqsho....sve je nekako zhutjkasto i prekriveno chokoladom....shto nema veze s celom ovom temom no istina je da shtarkove bananice kicks ass....pod utiskom sam filma pa eto....

zashto...kako...pa znash kako...recimo i zaljubim/sh/mo se....i extra....shetash dok pada sneg...il na qpanje na neka tiha i zabachena mesta....pa one duge priche dok napolju fijuche vetar....ah pribij me uz sebe....i sve manje....i sve manje....i sve manje....i na kraju ostane smrdljiva obaveza kao neshto shto ti simbolishe ljubav....i setjanja....povremena sitna zadovoljstva....al se sve to gubi pod naletom istih pricha i ubedjivanja i beskrajno dugih razgovora o nichemu....i sve smara i jednostavno te bole uvo....i tako dalje i tako dalje i tako daaaaljeeeee
 
Ma da to se uvek desi (čast izuzecima, ali ja sam te izuzetke videla hm pa 3 puta u životu i imaju po 60 godina), ali pitanja su: Može li se veza vratiti na staro? (Da li je to iko ikada uspeo?) Kaaakooo?
Mada mislim da je još važnije shvatiti kako da do toga ne dođe??? Pošto taj gubitak interesovanja najčešće znači da voliš ljubav... A ne osobu... Zar ne?
 
banchi:
Ne treba se "ucutati" u vezi! Lepo je kad se u startu razgovara o svemu (...o procitanoj knjizi, odgledanom filmu, izgledu neke cure ili frajera na ulici-bez ljubomore...). Lepo je i kad se igra zajedno. Znaci, jamb uzivo u "pola sata slusanja" a ne bilo sta na PC-ju... Onda i posle nekog vremena cutanja moze da se progovori sa: "...ej, da cujes sta sam dobro procitala..." ili "...'ajde da te oderem u jambu, pa da me masiras pola sata..."
Ima jos puno toga ali je najvaznije igrati se...

poz.

Banchi,
majstore, bravo!!
Pa, posle ovoga i nema puno toga da se doda...
 
Moji su u sretnom braku trideset dugih godina...i dan danas se cmacu i vole ko golupcici, sto mene nekad nervira, ali u vezi sam shvatila da je najlepse prepustiti se...Na primer ja hocu u setnju Carskom Barom i idemo..On hoce da pravimo kokice i igramo riziko u 3 nocu radimo to, ili resimo popodne da sednemo u bus i odemo u Suboticu...Ako sam sebe zanimas i ispunjavas sebi zelje bar jednom nedeljno spontano bez nekog planiranja a da oboje delite ta zadovoljstva, stvarate uspomene, teme za razgovor, i jos ako imas razumevanja za druge cak i ako ti nije uvek sve po volji bice ti lepo...
Ali vazno je naci osobu koja ce te pokretati i koju ces ti umeti da ispunis...

SITNICU SU VEEEELIKE STVARI,

mi skoro svaki dan idemo u setnju da bi pricali...
kuvamo zajedno sa prijateljima nova egzoticna jela i smejemo se kad nam ne uspe...
idemo u grad na koktel i kokice, u bioskop, u neki novi grad,
vidjamo se sa svojim prijateljima odvojeno,
ako ga ja namolim da idemo na pecanje onda ja moram da mu se oduzim njegovim omiljenim jelom,
kupi mi cvece kad dodje ujutru sa posla...sirimo ves zajedno ko ce brze i vise...
Mrzim kucne poslove i monotoniju, ali on se uvek trudi da to izbegnemo, a ja se ucim da postupam isto...
 
Ako mislis da veza zauvijek moze da bude svjeza i zanimljiva, a da ti nista ne ulazes u nju, onda se grdno varas...
Pronadjite zajednicka interesovanja, radite stvari koje vas raduju... Ako ne znate koje su to stvari, otkrijete ih zajedno...
 
yebo te zivot...to je uvek bio moj problem...u vezama...za prvih petnaestak dana...pa cak i za mesec...dana veze .....sve mi je super...nema dosade...uvek se nesto dogadja...sve uglavnom ubrzano....dinamicno...e sto prodje taj drugi mesec veze...ja vise pojma nemam kako da se ponasam....vec pocinje da me ubija dosada....opterecuje me misao da se sve to oduzilo....vise ne znam ni sta da radim...ni kako da se ponasam...sve mi nekako dobija ne ozbiljnosti.....pa se prestravim....ne mogu da spavam po noci....sve sanjam sebe kako sam se ozenio....yebo te zivot....i moram da raskinem...to je jace od mene....a tek kad zamislim kako je onima sto su u vezi po godinu dana...da se najezis....pa jos kad ti devojka kao kroz salu pomene nesto o zajednickoj buducnosti...kuku....beziiiiiii....
 
chokolada:
Moja prosla veza je posle nekog vremena bila monotona. :roll: Ne verujem da je moglo da se zakrpi, previse smo razliciti i ne volimo iste stvari koje bi mozda mogle da razbiju tu monotoniju. :roll:
Sada sam savrseno srecna. :D

To je obicno posledica "maske"... Ako na sebe stavim masku mirnog, a energican sam, za mene ce da se "zalepi" neko "miran" i eto nikakve veze... Ili ako zbog nje lazem da volim "shoping", zbog te maske ce stalno ocekivati da zajedno kupujemo, pricace samo o tim stvarima... i eto propasti!... Za razliku od fizike (n.pr.), u ljubavi se suprotnosti ne slazu (mogu da budu privlacne na kratko, ali na duze...)

Ne valja ni "maska zrelosti"... Mnogi zamisljaju da biti zreo znaci biti namrsten (a ne odgovoran...), pa iz sve snage se trude da ubiju ono dete u sebi, koje ih tera da se igraju! Kad prestane igra, obicno prestane i zivot... Nema vise zadovoljstva ni u cemu pa ni u vezi...

Ima jos...

Izvinjavam se ako sam bio mnogo ozbiljan, ali trazeni su ozbiljni komentari, a ne neozbiljna cimanja... Sem toga, sa ljubavi se nije lepo saliti... mnogo boli... ako je to bila uopste ljubav, a ne obicna seksualna ustreptalost...
 
Mnogo "Ne" i "Ne budali" u predhodnom zivotu kompletno su me obeshrabrili. Mozda bi se ovaj sada i igrao necega ali ja ne smem ni da pitam. A svasta mi pada na pamet. Da ne gresim dusu, igramo se ponekad, ali ne dovoljno cesto. Ono malo zajednickog vremena poklonjeno TV programu. Bas bedak. Volela bih da mi cita neku knjigu. Obozavam da slusam njegov glas. Mozda mu to veceras i kazem. Ako ne dodje mnogo nervozan sa posla.
 
one4me:
Mnogo "Ne" i "Ne budali" u predhodnom zivotu kompletno su me obeshrabrili. Mozda bi se ovaj sada i igrao necega ali ja ne smem ni da pitam. A svasta mi pada na pamet. Da ne gresim dusu, igramo se ponekad, ali ne dovoljno cesto. Ono malo zajednickog vremena poklonjeno TV programu. Bas bedak. Volela bih da mi cita neku knjigu. Obozavam da slusam njegov glas. Mozda mu to veceras i kazem. Ako ne dodje mnogo nervozan sa posla.
U, je...
 
one4me:
Mnogo "Ne" i "Ne budali" u predhodnom zivotu kompletno su me obeshrabrili. Mozda bi se ovaj sada i igrao necega ali ja ne smem ni da pitam. A svasta mi pada na pamet. Da ne gresim dusu, igramo se ponekad, ali ne dovoljno cesto. Ono malo zajednickog vremena poklonjeno TV programu. Bas bedak. Volela bih da mi cita neku knjigu. Obozavam da slusam njegov glas. Mozda mu to veceras i kazem. Ako ne dodje mnogo nervozan sa posla.

Nemoj nikad da sputavas sebe, ako ti se igra - igraj se. Nemoj sebe da izgubis u vezi.Imala sam slicno iskustvo.
 

Back
Top