Monitori - best budget 2k 144hz

ako su bitne igrice obrati pazanju na latenciju. da nije vise od 2ms, 1 ms pozeljno. panel treba da bude IPS, nemoj VA jer on ima slabe boje...imas tamo nekih AOC monitora sa VA panelima,ja probao i ne valjaju boje za ku*ac. ja licno imam ASUS TUF vg27aq. njega mozes polovnog naci i preporucujem jer je prejak.
Da , sa ms odaziva nece moci da igra igrice normalno a i kucanje u wordu ce biti otezano.
 
Sto zlo? Vidi se razlika, al bas da je zlo nije :P

Ma kako nije daj ne pricaj. Svako ko se prebacio sa 60hz na 144hz je shvatio kako se patio u stvari do tad. Uzmi samo prevuci cursor preko ekrana brze i vidis razliku, da ne pricam u skrolovanju na internetu, dok u igricama je razlika nebo i zemlja, sve fluidno, fantasticno. Mogu misliti kakvi su tek monitori preko 200hz.
 
Ma kako nije daj ne pricaj. Svako ko se prebacio sa 60hz na 144hz je shvatio kako se patio u stvari do tad. Uzmi samo prevuci cursor preko ekrana brze i vidis razliku, da ne pricam u skrolovanju na internetu, dok u igricama je razlika nebo i zemlja, sve fluidno, fantasticno. Mogu misliti kakvi su tek monitori preko 200hz.
To si se ti batice istripovao :P
Ili ti nesto nije u redu sa masinom...
 
daj mi jedan profi monitor od 60hz da ga pro igraci koriste..
Ko je pominjao profi IGRACE? Ja pricam o PROFESIONALCIMA-kojima su bitnije stvari tipa-color gamut, dubina boja, rezolucija, tip panela itd. itd. I sta ti znaci "profi igrac"? Koliko ima profi igraca u Srbiji? ima li ih par stotina? Ne pricam o klincima koji igraju PUBG, LOL i Fortnite pa su "profi".
 
Kako nema? Ima veze da su bitnije i neke druge stavke u specifikacijama a ne samo Hz... A kakve veze ima sto neko ne moze da dishe bez 144 ili 165 Hz monitora? Sve je stvar licnih preferencija...
Opet nema nikakve veze sa temom, čoveku treba high refresh rate monitor, neće sigurno da obrađuje fotografije na njemu. On izneo njegovu preferenciju, a vi kontrirate svojom?
 
Opet nema nikakve veze sa temom, čoveku treba high refresh rate monitor, neće sigurno da obrađuje fotografije na njemu. On izneo njegovu preferenciju, a vi kontrirate svojom?
Koriste ljudi ono sto imaju i kupuju ono za cega imaju para. I ko pomenu "furaju monitore od 500Hz:"KOJI BRE 500 Hz? To ako se pojavi jedan ili dva takva monitora cak je i 240 retko i skupo. Bdw niko ne pominje kakva vam zver od graficke treba za tih xzy Hz...? I 2K rezoluciju? za to treba neka rtx 3080 ili tako nesto sreca pa je to dzabana :rotf:
 

Back
Top