Monitor, zračenje, kristali i piramide

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zagors

Zainteresovan član
Poruka
146
Pre 10-ak godina sam kupio kristal koji navodno suzbija zračenje od monitora. Pokušavao sam ga razbiti na sve načine, ali nisam mogao, toliko je jak materijal. Interesuje me da li je pametno da stavim kristale i prizme sa ukrasima ispred monitora i rutera da smanjim zračenje?


Sada sam stavio dve prizme i neverovatno je brži internet, leti kao lud. Šta to može biti? Neću naštetiti sebi sa prizmama i kristalima oko monitora i rutera?
 
Pre 10-ak godina sam kupio kristal koji navodno suzbija zračenje od monitora. Pokušavao sam ga razbiti na sve načine, ali nisam mogao, toliko je jak materijal. Interesuje me da li je pametno da stavim kristale i prizme sa ukrasima ispred monitora i rutera da smanjim zračenje?


Sada sam stavio dve prizme i neverovatno je brži internet, leti kao lud. Šta to može biti? Neću naštetiti sebi sa prizmama i kristalima oko monitora i rutera?

Koji kristal si koristio?
Met?
 
kristale stavis ispred monitora , izmedju tebe i monitora

napravis 3 prizme , jedni na monitor ,drugu na glavu a na 3 sednes

na ovaj nacin dupliras brzinu neta , broja jezgara procesora i kolicinu memorije

a obican hard postaje ssd

:bravo:

sto da kompjuteri nemaju kafanu
Ejj... stvarno smo neozbiljni! :super:Neki Jevrej je pre sto godina lupio da je vreme relativno! Ista mašina se meni može činiti da radi dovoljno brzo, a nekome presporo i obrnuto! Znači, vreme je i SUBJEKTIVNO, možda se njemu zbog kristala čini da se makina ubrzala! :rotf:
 
Na konto cele price...Ovako...Kristali imaju odredjena fizicko-hemijska svojstva u smislu prenosa prenosa i provodljivosti toplote, elektriciteta iutd.itd. Postoje teorije da potencijalno mogu biti upotrebljavani kao...baterije, da se tako izrazim. E sad...metafizicka svojstva koja se stalno pokusavaju otkriti tj. utvrditi su...Diskutabilna. Da se tako izrazim Smatra se da imaju isceljujuca svojstva,prociscujuca itd. itd. Ali je i dalje sve to na nivou teorije. Ali da internet radi brze zbog njih-u blizini? Hm, teshko...Drugo da su nekako implementirani-mislim mnogi elektricni uredjaji imaju u sebi neki kristal koji ima funkciju da cuva neku informaciju itd.. ALi ovako nesto vrlo apstraktno..ne znam..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top