Monitor za fotografiju

Mozes sam da izguglas, imas i na KP, do pre 2 godine bili su po 1000e , sada mogu da se nadju za oko 400e,
Zavisi od marke.
Eto nisam bio lenj ukucao sam u pretgau na KP od 25-50 000 I na prvih `5 ili 20 strana od 33 NIJEDAN nema sve navedene karakteristike..Drugo ubedjen sam da kombinacija tih specifikacija I ako je postojala-da, jeste kostala djavo I po..Sad, pogotovo ta cifra koju ti pominjes-ili je rez 1920x1080, ili je VA ili TN panel, ili je ispod 144 Hz osvezavanje..
 
Eto nisam bio lenj ukucao sam u pretgau na KP od 25-50 000 I na prvih `5 ili 20 strana od 33 NIJEDAN nema sve navedene karakteristike..Drugo ubedjen sam da kombinacija tih specifikacija I ako je postojala-da, jeste kostala djavo I po..Sad, pogotovo ta cifra koju ti pominjes-ili je rez 1920x1080, ili je VA ili TN panel, ili je ispod 144 Hz osvezavanje..
evo ti jedan , mislim sta da ti radim kada ne znas ni da guglas, ne bih ulazio u dalju raspravu

https://www.kupujemprodajem.com/Kom...onitor-89650131-oglas.htm?filter_id=581820285
 
Kao prvo. Prodavac i,ma negativnu, drugo cifra nije 400 evra...Ali OK. Nema potrebe da se vredjamo to sto si ti naleteo a ja nisam sasvim je stvar slucaja.
Istina ovaj lik ima jednu negativnu ali zato ima 638+.

KP je vrlo nezgodan za pretrazivanje, mora da se pregleda 300 stranica oglasa, to je problem, nema pretrage po velicini monitora ili osvezavanju
ja sam postavio ovaj link iz bookmarksa od pre neki dan, a video sam ga na oglasima i za 450e.


U svakom slucaju ako ima Acer bice i ostalih , sa malim varijacijama cene gore dole.
Sto je dobro.
 
Istina ovaj lik ima jednu negativnu ali zato ima 638+.

KP je vrlo nezgodan za pretrazivanje, mora da se pregleda 300 stranica oglasa, to je problem, nema pretrage po velicini monitora ili osvezavanju
ja sam postavio ovaj link iz bookmarksa od pre neki dan, a video sam ga na oglasima i za 450e.


U svakom slucaju ako ima Acer bice i ostalih , sa malim varijacijama cene gore dole.
Sto je dobro.
Ne mora da znaci ta jedna negativna,da je on kriv za nju.Ima tu ranih ljudi,koji nisu zadovljni sami sobom.
 

Back
Top