Quantcast

momenat slabosti

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.430
jelde, pricha meni tako jedna Dama "to se desilo u najvecem momentu moje slabosti i ja to sebi nikako ne mogu oprostiti"

pa mene sad zanima vas momenat slabosti po narodskom shta ste zaebali ?
nisam ih ni pamtila a još manje zapisivala.
momente slabosti smenjivali su momenti jačine tako da je to sasvim normalna životna krivulja.

u stvari znam šta si pitala samo se pravim blesava :lol:

jagodinko

Domaćin
Poruka
3.017
Generalno sam slaba na starije ljude, mogu da me izmuzu i nateraju na sta hoces. Tako sam jednom sela na motor sa sinom dobre prijateljice. Prvo to! Onda, kad me je lik odbacio do kuce mrtav ladan mi daje svoj br i kaze javi se nekad da se vozimo ili popijemo kafu :lol: i ja zapisem br :lol: iako sam bila u soku, ali eto iz kao neke pristojnosti prema prijateljici, ako to ikako ima smisla.

Golub

Veoma poznat
Poruka
14.584
Generalno sam slaba na starije ljude, mogu da me izmuzu i nateraju na sta hoces. Tako sam jednom sela na motor sa sinom dobre prijateljice. Prvo to! Onda, kad me je lik odbacio do kuce mrtav ladan mi daje svoj br i kaze javi se nekad da se vozimo ili popijemo kafu :lol: i ja zapisem br :lol: iako sam bila u soku, ali eto iz kao neke pristojnosti prema prijateljici, ako to ikako ima smisla.
Pa jel si ga zvala, dali si mu dala?
Da se dečko osevapi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.