momenat gadosti

moj moment je bio ovako dakle žena me nosila na leđima bi sam pjan ko mačka od bloka 70 do genexa a bila ledena kiša tada
Sooo romantisch! 🙂🙂🙂

Zena nekad mora duzme stvar u svoje ruke!

A5595E84-F688-4DF4-8437-F257CBB73762.jpeg
 
Precenio si moje mogucnosti. 😀 Mene je kicma ubijala od nosenja bebe, a gde ovog da dignem. 😀
Ma ništa ja tebi ne verujem, to se ti samo femkaš.
Kad bi te ovaj iznervirao, otreskala bi ga o pod, levo-desno ko u crtanom filmu.
Tako onomad moja hanuma krenula da me tera da prebacim trosed iz jedne sobe u drugu, ja joj rekao - nema šanse da ja sam to guram i nema šanse da prodje krouz hodnik.
Ona meni - ma može
ja njoj - nemaš ti pojma
ona meni - ma može
ja njoj - ako može, a ti ga prebaci!
I ona uzme pa ga prebaci sama, ja joj se zahvalim na angažovanju i pohvalim njene brdjanske gene koji joj dadoše dovoljno snage i dovoljno bandoglavosti za takav poduhvat.
A ona mi udari dvonedeljni embargo na vaginu :( I posle kažu kako treba biti pristojan i reći hvala...
 
@Golub
Mene je moj coek razmazio. Sve „Nemoj ti, ja cu.“ :)))

Znas kako je mene ucila moja baba:“Ako ti se nesto ne svidja da radis ti se pravi da ne znas ili namerno radi pogresno. Znas zasto tvoj deda sam pegla svoje pantalone i kosulje? Jer sam mu ja svaki put namerno ukrivo peglala ivicu na pantalonama od odela.“

Nisam je poslusala! Sve ja peglam. :)))
A posle kažu kako treba slušati starije...
 
A posle kažu kako treba slušati starije...
To je ista ona baba koja je trazila otvoren razgovor sa mnom nakon sto sam polozila prijemni na faksu.
„Da ti nesto baka kaze. Ali ozbiljno je. Ne daj svakom! Samo ponekom. Ti biras“
Mama:“Jelena, sta ti je?! Sta to pricas detetu?!“
Baba:“Hajde, sta se i ti pravis naivna, kao da ne znas sta je to?! Pipne je ovde (pokazuje na grudi), pipne je onde (pokazuje prema dole) i ona je gotova! Treba dete da zna!“

:lol:
 
To je ista ona baba koja je trazila otvoren razgovor sa mnom nakon sto sam polozila prijemni na faksu.
„Da ti nesto baka kaze. Ali ozbiljno je. Ne daj svakom! Samo ponekom. Ti biras“
Mama:“Jelena, sta ti je?! Sta to pricas detetu?!“
Baba:“Hajde, sta se i ti pravis naivna, kao da ne znas sta je to?! Pipne je ovde (pokazuje na grudi), pipne je onde (pokazuje prema dole) i ona je gotova! Treba dete da zna!“

:lol:
Kul ti baba :)
 
Ma ništa ja tebi ne verujem, to se ti samo femkaš.
Kad bi te ovaj iznervirao, otreskala bi ga o pod, levo-desno ko u crtanom filmu.
Tako onomad moja hanuma krenula da me tera da prebacim trosed iz jedne sobe u drugu, ja joj rekao - nema šanse da ja sam to guram i nema šanse da prodje krouz hodnik.
Ona meni - ma može
ja njoj - nemaš ti pojma
ona meni - ma može
ja njoj - ako može, a ti ga prebaci!
I ona uzme pa ga prebaci sama, ja joj se zahvalim na angažovanju i pohvalim njene brdjanske gene koji joj dadoše dovoljno snage i dovoljno bandoglavosti za takav poduhvat.
A ona mi udari dvonedeljni embargo na vaginu :( I posle kažu kako treba biti pristojan i reći hvala...
Pa zar ti nemas ni jednu komsinicu radodajku.Embargo na vaginu,boli samo kada to uradi ljubavnica.Vagina "rodjene" zene je kao prokislo kiselo mleko !
 
Golub --Nema tu nikakvih "zasluga".Jednostavno,kao sto ti se ogadi isto jelo svaki dan,tako i sa seksom sa rodjenom zenom.Sa godinama braka,
svoju suprugu,sve vise gledas kao blisku rodjaku i postane ti neprijatno,da joj se obracas kao ljubavnici.To je sve sasvim prirodno.Niko tu ne snosi
nikakvu krivicu,to je jednostavno tako...
 

Back
Top