momci- zbog cega...?

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...
 
milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...


Draga moja i ja bih volela da znam sta oni hoce time da kazu.Evo nekoliko meseci me cima bivsi,salje sms,zove-prica blablabla....u pocetku mi je bilo simpaticno a sada se vec brinem/pobogu pa ozenjen je - sta hoce?/
 
blizance:
Pa volem i ja tebe al'te puscam da spavas!!!
a200.gif
Hvala.

To je najbolje nekako da odyebete, ako nece milom oce silom.
Ne znam sta da vam kazem,
ali sam siguran da se neko nece javiti ovde i reci da to radi i zbog cega.
ima vise razoga, ali mislim da ce se javiti neko kompetentniji pa to malo strucnije razjasniti nego sto bih ja.
 
Gryphon:
a200.gif
Hvala.

To je najbolje nekako da odyebete, ako nece milom oce silom.
Ne znam sta da vam kazem,
ali sam siguran da se neko nece javiti ovde i reci da to radi i zbog cega.
ima vise razoga, ali mislim da ce se javiti neko kompetentniji pa to malo strucnije razjasniti nego sto bih ja.
Jao,duso divni sTE/posto smo sad na VI/
Cvetak je divan a tek sto mirissssiiiiii!!!
Znam ja da mi pomoci nema,tek da malko razbijem monotoniku,elem jos ga nema da cimne.....??????!!!!!!!
 
blizance:
Draga moja i ja bih volela da znam sta oni hoce time da kazu.Evo nekoliko meseci me cima bivsi,salje sms,zove-prica blablabla....u pocetku mi je bilo simpaticno a sada se vec brinem/pobogu pa ozenjen je - sta hoce?/
Ne razumem: dok nije bio bivši nije ti smetalo što je oženjen. Sad kad je bivši - "pobogu"!

Znači: sadašnji smeju da budu oženjeni, a bivši cimajući ne smeju. Prosvetli neukog čobančeta!
 
blizance:
Jao,duso divni sTE/posto smo sad na VI/
o boze, pa ja sam rekao u mnozini zbog vise postova sa ovim pitanjem od razlicitih osoba u okviru ove teme.
Sta bi bilo da te neko nepoznat cima reda radi.
Kao sto se desilo mojoj devojci 2 meseca je cimala budala dok se konacno nisu smilovali u telekomu pa mu iskljucili broj.
Ovako znas bar ko je pa mozes mu se nayebat majke.
Psihopate sta reci.
 
Mladi Čoban:
Ne razumem: dok nije bio bivši nije ti smetalo što je oženjen. Sad kad je bivši - "pobogu"!

Znači: sadašnji smeju da budu oženjeni, a bivši cimajući ne smeju. Prosvetli neukog čobančeta!
U bre,al si se ti nameracio!!!
Drago cobance,on je karijeru sadasnjeg oladio pre uuuuuu kolko godina i nije bio ozenjen.Sad nije nista osim bivsi a hteo bi oooooooo.....!!!!!
 
Gryphon:
o boze, pa ja sam rekao u mnozini zbog vise postova sa ovim pitanjem od razlicitih osoba u okviru ove teme.
Sta bi bilo da te neko nepoznat cima reda radi.
Kao sto se desilo mojoj devojci 2 meseca je cimala budala dok se konacno nisu smilovali u telekomu pa mu iskljucili broj.
Ovako znas bar ko je pa mozes mu se nayebat majke.
Psihopate sta reci.
Znam ja to sto ti kazes,samo mi je nekako glupo,malko mi ga zao a i lepo sam vaspitana.Nadam se da ce ga proci samo od sebe,pa ce opet svi biti srecni i zadovoljni.
 

Back
Top