Quantcast

Momci, zasto nam zadajete toliko problema???

Forever yang

Početnik
Poruka
10
Potreban mi je savet..hitno! Nekada sam imala problem sa momcima...:) Tacnije, najduza veza mi je trajala 4 dana. Medjutim, 16.novembra sam se smuvala sa jednim deckom koji mi savrseno odgovara. Nije mi bas srodna dusa, ali izasli smo dva puta i bilo nam je super. Vec smo 17 dana zajedno, a mi jos uvek se nismo videli. Na pocetku sam se plasila da ce me gusiti, ali naprotiv.... Kao da zeli da trcim za njim!? U porukama kaze da ne izlazimo zato sto misli da nemam vremena..I tako, prica gluposti... Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
STA BI URADILI DA STE NA MOM MESTU? Devojke, nadam se da me razumete i da mi mozete pruziti par dobrih saveta...
Uooops, momci takodje....i vasa procena je vazna...:-D

P.S.( ja sam Maja)

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Ja bih ga nazvala jer ja poruke ne prihvatam za ozbiljno. Tacnije, ja kad vidim devojke koje cuvaju jednu jedinu poruku od nekog decka po nekoliko godina, i ponovo je iscitavaju, kao da su dobile vencani prsten a ne jednu poruku, ja onda bih ih namerno lozila sa broja telefona od nekog decka. I postavila bih im SMS klopku pa da se udaju ni za koga kao Jelena Karleusa, za nekog posaljioca SMS poruka.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.