MOMCI VOLITE LI DA VAS NEKO BRIJE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica:
Guardian:
sanja:
mislim da ce se betty sloziti da pocnemo da izdajemo rezervacije. a guardiane, ti si prvi poceo sa pricom o fancy frizeru, to nam je potpalilo mastu... nemoj sad da begas!

Jel? E pa kad je tako - JA PRVI!!! Sta su bre jedna Betty i Gazdarica za mene? Ocete obe u isto vreme? :wink: :D Ja sam kao Klark Kent, fin miran...al kad skinem naocare - Supermen! (joooooooooooj, mislim da se ni u jednom postu nisam proseravo ko u ovom :D 8) )
Bice da je ovo posljednje u pitanju... :lol: :lol: :lol:

DEFINITIVNO je to u pitanju! :D
But then again.....nek ostane tajna 8)
 
Gazdarica:
Guardian:
sanja:
mislim da ce se betty sloziti da pocnemo da izdajemo rezervacije. a guardiane, ti si prvi poceo sa pricom o fancy frizeru, to nam je potpalilo mastu... nemoj sad da begas!

Jel? E pa kad je tako - JA PRVI!!! Sta su bre jedna Betty i Gazdarica za mene? Ocete obe u isto vreme? :wink: :D Ja sam kao Klark Kent, fin miran...al kad skinem naocare - Supermen! (joooooooooooj, mislim da se ni u jednom postu nisam proseravo ko u ovom :D 8) )
Bice da je ovo posljednje u pitanju... :lol: :lol: :lol:

OK, Guardiane, TI PRVI!!!!! :lol: :lol: :lol:
a, DA KAZEM SAMO GAZDARICI, O N S T V A R N O L I C I N A Klarka Kenta!!!!
My compliments, Guardian....don t be shy!
 
Onda smo se dogovorile, a Gazdarice ?!!
Poenta je sto je ovaj topic i otvoren da ne bi jadni Guardian bio na tapeti all the time. Al, kad on hoce prvi-onda je prvi!
Naravno, Sanjima ideja je odlicna, pa ko jos hoce da bukira svoju dozu Gazdaricine neznosti i suptilnog pristupa (jel tako, Gazdarice, nece nista strasno da im se desi?),
NEKA STANE U RED!!!!
Mislim da je Rastamann za, ako nije prvi na listi.
 
Lord of Chaos:
A mogu li i ja da se prijavim za brijanje? :roll:

Mozes, Lorde, naravno da mozes. I jos mozes da biras uz koju ces muziku ( Guardian ce uz "Noc Vestica", hehehe...to vec odluceno). Tebe bi mogli uz "Stairways to heaven", ja to ne volim ali je dobra simbolika....Samo jos da odaberes-
Sanja iili Gazdarica?
Gore ili dole?
Neki koktel pride?
Ceskanje po tabanima?
Mmmmmm, Lorde....imao si srece! Drugi si na listi!!!
 
Betty:
Gazdarica:
Guardian:
sanja:
mislim da ce se betty sloziti da pocnemo da izdajemo rezervacije. a guardiane, ti si prvi poceo sa pricom o fancy frizeru, to nam je potpalilo mastu... nemoj sad da begas!

Jel? E pa kad je tako - JA PRVI!!! Sta su bre jedna Betty i Gazdarica za mene? Ocete obe u isto vreme? :wink: :D Ja sam kao Klark Kent, fin miran...al kad skinem naocare - Supermen! (joooooooooooj, mislim da se ni u jednom postu nisam proseravo ko u ovom :D 8) )
Bice da je ovo posljednje u pitanju... :lol: :lol: :lol:

OK, Guardiane, TI PRVI!!!!! :lol: :lol: :lol:
a, DA KAZEM SAMO GAZDARICI, O N S T V A R N O L I C I N A Klarka Kenta!!!!
My compliments, Guardian....don t be shy!

T t t t t ta t t ta da da!!! 8) (yebi ga, ova melodija iz filma Supermen mnogo bolje zvuci kad je cujete uzivo, ovako izgleda malo kretenski! :roll: )
Ko? Klark Kent? Ja? :oops: :oops: :oops:
 
Betty:
Zak:
rastamann:
Povodom sve vece popularnosti gazdarice na ovom topicu, uljudno se povlachim i ustremljujem na betty...
-------------------------------------------------
Pa nisi ni ti blesav. 8) :)


Hvala Zak.
Obecanje za ples uz francusku sansonu i dalje vazi :wink:
Rasta, jel bi podelio sa mnom onu sredinu od kolaca sto ce Sanja da ti da :lol: ?
----------------------------------------------------
Ne znam zasto nikom nije palo na pamet da rostilj pravimo na Adi jer kada se zapijemo i prezderemo mozemo da se i okupamo?
 
Betty:
Onda smo se dogovorile, a Gazdarice ?!!
Poenta je sto je ovaj topic i otvoren da ne bi jadni Guardian bio na tapeti all the time. Al, kad on hoce prvi-onda je prvi!
Naravno, Sanjima ideja je odlicna, pa ko jos hoce da bukira svoju dozu Gazdaricine neznosti i suptilnog pristupa (jel tako, Gazdarice, nece nista strasno da im se desi?),
NEKA STANE U RED!!!!
Mislim da je Rastamann za, ako nije prvi na listi.
Hmm, Betty sta mislis koliki ce taj red na kraju biti...??? :lol:
 
Gazdarica:
Betty:
Onda smo se dogovorile, a Gazdarice ?!!
Poenta je sto je ovaj topic i otvoren da ne bi jadni Guardian bio na tapeti all the time. Al, kad on hoce prvi-onda je prvi!
Naravno, Sanjima ideja je odlicna, pa ko jos hoce da bukira svoju dozu Gazdaricine neznosti i suptilnog pristupa (jel tako, Gazdarice, nece nista strasno da im se desi?),
NEKA STANE U RED!!!!
Mislim da je Rastamann za, ako nije prvi na listi.
Hmm, Betty sta mislis koliki ce taj red na kraju biti...??? :lol:

Ipak mislim da sam je prvi trazio da budem prvi pogotovu zato sto je Gazdarica brijacica..
 
Gazdarica:
Pa, kako za koga... Ja smatram da nije umijece biti prvi, vec je umijece biti posljednji... :wink:

Slazem se Gazda ali ja volim da budem i prvi i poslednji....a ono izmedju da bude ona....ali upravu si to se retko dogadja pogotovu danas.....onda dobro neka se svi izredjaju (bicu tuzan) pa cu onda jaaaaaa, hajde prioni na posao, nadam se da necu da cekam 100 godina.....
 
Gazdarica:
Ejs sad, i prvi i posljednji... Sto si tako sebican...? Mora i ona malo da prozivi, prije nego se smiri, kraj tebe... :wink:
A koliko ces cekati na brijanje, zavisi od toga, koliko ih stane u red... Doduse, i Sanja ce da brije, tako da ce to brzo ici... :wink:

Ma salim se Gazdarice onako ja kako ti kazes i nikako drugacije. I nemoj da mi uvaljujes neke druge brijacice, hocu da me ti brijes i tacka.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top