MOMCI VOLITE LI DA VAS NEKO BRIJE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Betty

Elita
Poruka
21.481
Pa, ovako...Posto se Gazdarica slaze da postavimo ovaj topic, a ona bi to voljela ali ima nekih skrupula ( jel tako Gazdarice), ajde ja cu. Dakle, KO BI ZELEO DA GA GAZDARICA OBRIJE prvom prilikom cim dodje u Bgd?
Al, da bude miran, inace.... :cry:

ps. Lorde, rassssta...nemo da se mesate u ovo i da zakljucavate! Dogovor je postignut!
 
Ahahahahahahaha...kh,kh,kh... :D :D :D jao bre Betty, zadavicu se s ovim grozdjem...cek malo, pazi "da ga obrije" je malo sirok pojam....jeste mislile na bradu ili.... :wink: :D 8) Ti bas volis da pruzas kozmeticke usluge muskarcima (sisanje, brijanje) i to je bas slatko! :D A sta ako neki tip hoce depilaciju i to "brazilku" :!: :twisted: :shock:
 
Guardian:
uh, mislim da me necete vidjati neko vreme na forumu... :wink: :D

Ma, hajde, G...nE RADI SE SAMO O TEBI. Mozda bi se jos neko ponudio.Ipak ovde Gazdarica pali i zari....A ja ti obecavam da nece nista strasno da ti se dogodi!
Sta fali. Pa jos sve da zabeellezimo kamerom...
Uzgred, tvoja poruka koju sam ja postovala, sada izgleda bitno drugacije, ne cini li ti se?
 
-A ja ti obecavam da nece nista strasno da ti se dogodi!-
:? :wink: Jel? Pa ako ti tako kazes, delujes mi fino! :wink:
Evo Lens se takodje nudi!!! Sta mislite da njega ojadite prvo, cisto da Gazdarica uvezba ruku?
(Lens, no hard feelings man, ovde je izgleda every man for himself :lol: )
 
Gazdarice ja sam spreman za brijanje...Volim kad boli...A stacemo ako se u toku brijanja digne, ma sta ako, sigurno ce da da bude tvrdji od celika cim mu je gazdarica i njena ribica u blizini...Ako posle brijanja pocne da ga obradjuje svojim jezikom i usnama e onda se predajem brijanju pa sta bude....
 
Betty, molim te posto si ti zapocela ovu temu, hocu da se zna da menogu da cekam u red za brijanje, hocu da budem prvi i molim te sredi to...Nemogu da cekam kada je Gazdarica tako mocna zena spremna za tako osetljivu operaciju...U bice super jednom rukom ce da ga drzi i pomera a drugom ce lagano da skida penu i dlacice ziletom kako je to uzbudljivo .........onaj ko reskira taj i profitira....
 
Robinzon Kruso:
Betty, molim te posto si ti zapocela ovu temu, hocu da se zna da menogu da cekam u red za brijanje, hocu da budem prvi i molim te sredi to...Nemogu da cekam kada je Gazdarica tako mocna zena spremna za tako osetljivu operaciju...U bice super jednom rukom ce da ga drzi i pomera a drugom ce lagano da skida penu i dlacice ziletom kako je to uzbudljivo .........onaj ko reskira taj i profitira....

A koliko dugo si bio na ostrvu Robinzone ?
 
Mako:
Robinzon Kruso:
Betty, molim te posto si ti zapocela ovu temu, hocu da se zna da menogu da cekam u red za brijanje, hocu da budem prvi i molim te sredi to...Nemogu da cekam kada je Gazdarica tako mocna zena spremna za tako osetljivu operaciju...U bice super jednom rukom ce da ga drzi i pomera a drugom ce lagano da skida penu i dlacice ziletom kako je to uzbudljivo .........onaj ko reskira taj i profitira....

A koliko dugo si bio na ostrvu Robinzone ?

Cuti i nepitaj samo da mi je da se oslobodim ove brade pa ce sve da bude ok. Toliko dugo sam cekao ovaj dan i ziveo i preziveo na ostrvu da bih se vratio Gazdarici na milost i nemilos u narucje za ziletom..
 
Mako:
Robinzon Kruso:
Betty, molim te posto si ti zapocela ovu temu, hocu da se zna da menogu da cekam u red za brijanje, hocu da budem prvi i molim te sredi to...Nemogu da cekam kada je Gazdarica tako mocna zena spremna za tako osetljivu operaciju...U bice super jednom rukom ce da ga drzi i pomera a drugom ce lagano da skida penu i dlacice ziletom kako je to uzbudljivo .........onaj ko reskira taj i profitira....

A koliko dugo si bio na ostrvu Robinzone ?
Bravo Mako!!!!Hehehehehehhe :lol: :lol:
 
Uh, laknulo mi je!!! Vidim da su mnogi zainteresovani za "jedan na jedan" sa Gazdricom, tako da ce mi mozda poci za rukom i da se provucem nekako...Ljudi ako vam trebaju zileti, kolko juce sam kupio novu paklicu seciva za Gillette mach 3! Da li vam odgovara mekoca, ostrina il sta vec? :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top