MOMCI VOLITE LI DA VAS NEKO BRIJE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Betty:
Lens:
gazdarice, izgleda se ti neces Beograda nagledati kad dodjes....samo pene, brijaca....red je vec dugacak :lol:

Ah. Pa hoce li Gazdarica stici u nedelju na kosutnjak, ili ce Sanja prvo malo da "opusti" ekipu? Evo, Robinzone, ja sam sigurna da ce Sanja vrhunski da odradi posao! Guardian je obecan Gazdrarici....
Lorde, ti ces da sacekas? Kako sam ukapirala, na odmoru si. Ostali? Gore ili dole?

Trenutno jesam na odmoru, al' nedelju i rasage a la Shmixi ne propustam ni za zivu glavu.... 8)
 
Kakve Vas, gospodjice, stvari zanimaju...ccc

Betty:
Pa, ovako...Posto se Gazdarica slaze da postavimo ovaj topic, a ona bi to voljela ali ima nekih skrupula ( jel tako Gazdarice), ajde ja cu. Dakle, KO BI ZELEO DA GA GAZDARICA OBRIJE prvom prilikom cim dodje u Bgd?
Al, da bude miran, inace.... :cry:

ps. Lorde, rassssta...nemo da se mesate u ovo i da zakljucavate! Dogovor je postignut!
 
Ma, ne, gazdarice. Nessko je moj prijatelj, pa sam ga poslala da vidi sta smo ovde napravili!!!
Inace, ode ovaj topic u ****, a?
Malo smo se zaneli sa ovim kremom, pomislice ljudi da ovo nije tek puka zabava nego da smo maximal perverts.... :wink:
Jedan mi je poslao na prajvat poruku kako se i koliko UZBUDJUJE citajuci celu ovu nasu prsotinu....HAHAHAHA!!!!
Ne, stvarno, gde smo stigli?
Guardian se nece ni brijati ni sisati, ceka nedelju!
Cini se da Zak nije odusevljen, steta. Tipovala sam na njega.
Da pojasnim - SVAKO JE DOBRODOSAO!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top