MOMCI VOLITE LI DA VAS NEKO BRIJE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zak:
Kisele krastavce kada se barabe razbiju od alkohola mada i zenski deo ekipe nije nevin sto se alkohola tice samo voli da se femka po pitanju istog...8)
ih sad nemoj da pričaš da se femkamo nego nikad nas nisi pitao ... ajd ja prva (ako ko sme... pihh po običaju...)

elem obožavam slammer-e (tequila i sweppes) ,-) i nije mi žao kad se ubijem sa njima : pPp
 
Zak:
Ok Blondi na sledecem okupljanju ja cu da ti smuckam slammer cak cu i onaj mali kisobrancic za koktele da ti stavim u casu,vazi?:)
e bato nije to coctail... wufff... to ti dođe nekako mnogo jako piče... čar tog piča je da kad sipaš 0,5 tequile i 0,5 sweppesa u čašu, dodaš koju kocku leda, pokriješ čašu krpom, uhvatiš je odgore preko sarvete, promučkaš vrtenjem čaše na stolu u levo i jako lupiš u stol ili šank (obavezno drveni)... piče se jako zapeni i naravno piješ na eks... reakcija - alkohol se pomeša u mehuriče, koji naravno kao vazduh prelaze u krv mnogo brže nego alkohol preko stomaka... ima samo jednu manu i jednu dobru stranu... jako brzo "ubija" ali nema straha za glavoboljom drugi dan ,-)
 
Lens:
gazdarice, izgleda se ti neces Beograda nagledati kad dodjes....samo pene, brijaca....red je vec dugacak :lol:

Ah. Pa hoce li Gazdarica stici u nedelju na kosutnjak, ili ce Sanja prvo malo da "opusti" ekipu? Evo, Robinzone, ja sam sigurna da ce Sanja vrhunski da odradi posao! Guardian je obecan Gazdrarici....
Lorde, ti ces da sacekas? Kako sam ukapirala, na odmoru si. Ostali? Gore ili dole?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top