Momci, obozavam vas!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
volim vas momci zato sto ste tako punokrvni jer uvek kada izadjem u oskudnoj garderobi ne moram da brinem da li ce mi biti hladno uvek se nadje po neki(a i ponekad vise) dzentlmen da me obuce,volim vas na sebi u sebi oko sebe ...volim vasa brza kola volim vase pare i velike i male ma VOLIM VAS.....................
 
njaaaaaaaaaah! ja kod njih mnogo volim sto nisu previse zahtevni kad se radi o klopi; kad mi ne uspe neka torta /vizuelno/ u stanju su da je popapaju dok ja plajkim u susednoj sobi i da je jos plus pohvale...

cmok i od mene... :-*****
 
malecka:
njaaaaaaaaaah! ja kod njih mnogo volim sto nisu previse zahtevni kad se radi o klopi; kad mi ne uspe neka torta /vizuelno/ u stanju su da je popapaju dok ja plajkim u susednoj sobi i da je jos plus pohvale...

cmok i od mene... :-*****

A jel znas ti da imam poznanika koji je na moje oci pravio sendvice od corbastog pasulja (pasulj je nekoliko dana odstojao u frizideru pa se "blago" zgusnuo :D ). Olaksavajuca okolnost je bila sto se situacija desava u na studentskoj gajbi (3 muskarca i corbas` suljpa :idea: )...
 
leiasw:
Ova tema je odgovor na Rastinu temu ZENE OBOZAVAM VAS. Videli smo sta momci misle o nama. Fer je da damo i mi neko misljenje o njima... CMOK!!!

Ma divni su. 8) Cak i kad su sarkasticni, cinicni i ironicni. Uvek kada pomislim da imam favorita (omiljenog), neki drugi od ostatka muske populacije Foruma me odushevi nekim postom, i sve tako u krug... Svi su slatki. Kiss, kiss, kiss... :oops:
girlie.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top