Momak koji se mazi

Poruka
10.530
A, ne, bratac!
Svaka zvezdana zvezdica posle odredjenog miliona godina se raspukne ili u svemirsku maglinu ili se pretvori u zlu crnu rupu!

nisi me ukapirala....pišem LAKONSKI! tj vežbam LAKONSKE ODGOVORE!
na tvojoj sam strani, treba živeti, dok si živ, posle kad si mrtva ne vredi!
Sedeti pored reke, a ne ući u vodu života, dostojno je kukavice i slabića!

Evo poslušaj ovu pesmicu, ako život ne posvetimo tome da dohvatimo zvezde, onda smo živeli život vola, što i jeste sudbina 99.99% ljudskog roda....

pa ne treba da se registruje na forum i da kaže kako ima ne znam kakve probleme?!
DAJ BRE NEKO DA SE I POHVALI NEČIM LEPIM!
Ne galami na mene petkom! :P

SonjaIgor

Obećava
Poruka
55
Divno je što se volite, ljubav je krasna, ispunjava, usrećuje. Ono što je izazvalo negativne pomalo ismijavajuće komentare je tvoja potreba da se registruješ na forum samo da bi rekla: juhuu ja imam momka i volimo se, juhuuu on voli da leži na mojim grudimaa. Prosto nije uobičajeno. :) U svakom slučaju uživajte, volite se, da mu dugoo budeš jastuk.
Hehehe pa da čujem ako neko ima slična iskustva, možda obratno, devojka da leži na dečkovim. Neki zaključuju da je željan majke i sisanja zbog grudi, ali uveravam vas da mu nisam kao mama. Uvek je bio tu za mene, podigao me kad mi je bilo najteže, štitio me, olakšao sve sto mi je dolazilo.

Poruka
4.659
Poruka
4.659
Hehehe pa etooo🥰🥰🥰🥰

Ne, pretvori se u crvenog patuljka, pa onda se ohladi..

ta kultura nemaženje, mislim da je potekla od starih grka i sredozemnih naroda uopšte, pre svega spartanaca, koji su oduzimali decu majkama, i pravili od njih neosetne mašine za ubijanje drugih ljudi, koji počešće više vole mušku guzu,od ženskih grudi....

ne mogu da zamislim Slovene, koji dokonaju u Prašumama pripratja i Karpata, da bilo šta drugo rade nego da se maze....i "maze"!

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
48.042
ta kultura nemaženje, mislim da je potekla od starih grka i sredozemnih naroda uopšte, pre svega spartanaca, koji su oduzimali decu majkama, i pravili od njih neosetne mašine za ubijanje drugih ljudi, koji počešće više vole mušku guzu,od ženskih grudi....

ne mogu da zamislim Slovene, koji dokonaju u Prašumama pripratja i Karpata, da bilo šta drugo rade nego da se maze....i "maze"!
ne razumete se u vizuelnu seksualnost muškarca i pričate glupos

a što žene trljkaju vadžajnu o vadžajnu?
gledo ja na internetu
krstio se i rukama i nogama

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
61.894
čim samo leži verovatno su male

Зато сам и питао.

Ако су мале, лакше се легне, а на велике је теже да се легне. Више иде некако...неки полуседећи став, није баш као што је отварачица теме описала.

SonjaIgor

Obećava
Poruka
55
Није добро да га држиш под сукњом.

Прастари израз...:confused:
Nije on pod suknjom, i radi, i druži se, imamo prijatelje, porodice, izlazimo... ali 4 zida su samo naša, naša privatnost i red je da se mazimo i ušuškamo kako najviše volimo. Opet kažem, za sve je uvek bio tu za mene, štitio me, pazio, ulepšao mi i olakšao sve što ovaj život čini... pa u našem prostoru naravno da ću ja njega maziti i paziti.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Momak obožava da leži na mojim grudima. Srce mi se topi kad mi se tu nasloni. Noću spava tako, kad dođe umoran sa posla tu najslađe odmori (moli me da ga čekam u krevetu zbog toga najviše ako sam slobodna posle podne), kad gledamo film... to mu je draže od odnosa. Obično čujem da je obratno, devojke leže na grudima svojih momaka, osećaju se zaštićeno, sigurno. Mazi i on mene, ušuška, uspavljuje, ali ovo nam je gotovo svakodnevno, najviše na svetu voli da mu budem jastuk. Maza moja obožavana. Kakva su vaša iskustva sa tim? Maze li se vaši partneri, ko koga više, ko kome leži na grudima?❤❤❤❤
nemam iskustva sa kuratim mecama,
ne dojim i ne menjam pelene. ❤️❤️❤️❤️

D

Deveti

Gost
Hehehe pa da čujem ako neko ima slična iskustva, možda obratno, devojka da leži na dečkovim. Neki zaključuju da je željan majke i sisanja zbog grudi, ali uveravam vas da mu nisam kao mama. Uvek je bio tu za mene, podigao me kad mi je bilo najteže, štitio me, olakšao sve sto mi je dolazilo.
Pa sta imas od toga, ako neko i ima slicna iskustva?
Ili osecas da je to nesto cudno, pa drugi treba da ti potvrde da nije da ti bude lakse?

Bambi

Elita
Poruka
15.021
Momak obožava da leži na mojim grudima. Srce mi se topi kad mi se tu nasloni. Noću spava tako, kad dođe umoran sa posla tu najslađe odmori (moli me da ga čekam u krevetu zbog toga najviše ako sam slobodna posle podne), kad gledamo film... to mu je draže od odnosa. Obično čujem da je obratno, devojke leže na grudima svojih momaka, osećaju se zaštićeno, sigurno. Mazi i on mene, ušuška, uspavljuje, ali ovo nam je gotovo svakodnevno, najviše na svetu voli da mu budem jastuk. Maza moja obožavana. Kakva su vaša iskustva sa tim? Maze li se vaši partneri, ko koga više, ko kome leži na grudima?❤❤❤❤
:) :)
Pa slatka si.

Na temu nemam sta puno da ti kazem, jer sam obicno ja ona koja njemu lezi na grudima. Par puta je i on stavio glavu na moje grudi, ali to nije bilo lepo. Boli, pritiska i teska mu je glava. Oboma nam vise prija obrnuta varijanta.

Uzivajte. :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.