Toxique
Veoma poznat
- Poruka
- 10.728
Kad bude trazeno ime I prezime na forumu zvacu se Toxique Mokrica
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Osecas se matoro dodji Luka sutra da te malo šamajamNe znam, isto sam se osecao i sa 22 i sa 32, sad sa 35 se osecam matoro.
Valjda je subjektivno.
andjeoZnaci ja sam sta? Po tebi
Pa i za nju se na svadbi kaže "mlada" mada i ne mora da bude mlada pa su zbog zlih jezika smislili izraz nevesta dok takav oblik ne postoji za muški rodŠta je po vama momak ili devojka,mislim na starosnu granicu...Tipa kad mi neko kaze dobar je on momak,a taj momak bas i nije momak..
Momak i devojka - do 30-35, u zavisnosti od očuvanosti, mada generalno retko koristim te dve reči.Šta je po vama momak ili devojka,mislim na starosnu granicu...Tipa kad mi neko kaze dobar je on momak,a taj momak bas i nije momak..
Msm da za muskog je 28 granica a za devojku 25 maxŠta je po vama momak ili devojka,mislim na starosnu granicu...Tipa kad mi neko kaze dobar je on momak,a taj momak bas i nije momak..
Tip i ribaMomak i devojka - do 30-35, u zavisnosti od očuvanosti, mada generalno retko koristim te dve reči.
Tip i riba - koliko god da u datom trenutku imam godina pa do +5

Znam ja da bi ti to htelaOsecas se matoro dodji Luka sutra da te malo šamajam

a kako se zvala ona koja je nataknuta ?Пре рата је девојка била она која је нетакнута.
a kako se zvala ona koja je nataknuta ?
valjda Virgo ad akta ?Вирго натакта.
Baba devojkaZnaci ja sam sta? Po tebi
pa sad momak u smislu slobodan, neoženjen, ili momak u smislu momakŠta je po vama momak ili devojka,mislim na starosnu granicu...Tipa kad mi neko kaze dobar je on momak,a taj momak bas i nije momak..