Molite se Bogu za one koji su na vlasti

Poruka
3.736
Nesto opasno smrdi u ovoj prici. Vernik sam,ali ovo je pisao neko iz ciste koristi. Neke stvari stvarno nemaju nikakvog smisla. Ja jedino mogu da se molim da svi zavrse na robiju do kraja zivota,uz kompletno oduzimanje imovine,a ako neko malo pretera sa izdajnistvom (kao ovih dana recimo),smrtna kazna BRE!

Da li je u redu da se molim za grešnike koje sigurno čeka pakao devetog stepena?




20200305_102013.jpg
 
Poslednja izmena:
Oni koji su na vlasti trebaju molitve najviše, a najmanje je imaju. Moliti se da onaj na vlasti ima razuma da nas sve povede je velika stvar. Bože moj, nismo znali da molitva deluje na naše vođe, lica na čelu države, lica na čelu nacije , lica koja nas predstavljaju svuda u svetu.
Sad znamo, pa izvolimo se pomoliti zajedno.
 
Poslednja izmena:
Nesto opasno smrdi u ovoj prici. Vernik sam,ali ovo je pisao neko iz ciste koristi. Neke stvari stvarno nemaju nikakvog smisla. Ja jedino mogu da se molim da svi zavrse na robiju do kraja zivota,uz kompletno oduzimanje imovine,a ako neko malo pretera sa izdajnistvom (kao ovih dana recimo),smrtna kazna BRE!

Da li je u redu da se molim za grešnike koje sigurno čeka pakao devetog stepena?




Pogledajte prilog 661341
ima i gore..........."........moramo postovati careve jer su oni od Boga postavljeni.........moramo placati poreze caru.............moramo pobiti sve nevernike koji se ne mole JEHOVI.........................."
sve biseri JEVREJSKE PROPAGANDNE MASINERIJE NAZVANE "BIBLIJA"
 
Значи Гаврило Принцип да се моли за Фрању Јосифа, Карађорђе за Кучук Алију, а Војвода Ђујић за Павелића?
А ми сви заједно за ЛГВТ Ану Брнабић?
Добра та Црква....
....
Мени није јасно шта су се Срби залепили за то Хришћанство, када имају своју Родну веру својих предака и своје крви, и када су њихови преци убијани зарад тог истог Христа и увођење Хришћанства на силу?
Осим у врло ретким случајевима, хришћанство нико није примио својевољно а поготове не Европљани.
...
То је традиција баш колико је и традиција било робовање турцима, технички јесте традиција, ал робска.
...
И никада нисам видео толико срџбе, мржње и зла, као из тих Аврамовских религија.
Да могу побили би цео свет, а после и између себе.
Што управо и раде...а све због љубави! мада, Муслимани и Јевреји, љубав чак и не помињу...
...
Уосталом њихов надређени се убијањем углавном и бавио, додуше "неверника"...
 
Hvala za ovo parče pdf politika.

Dovoljno je avatare i nikove da vidim pa da počnem da se pitam u kom ste krugu pakla,
a tek kad krenem da čitam šta pišete...
A ja ipak verujem da je svakome od vas moguće da se spasi samoga sebe i da postane
srećan čovek.

Zašto?
Zato što mi pomisao da bilo ko od vas, uključujući i Vučića, nema šansu da se spasi
stvara teskobu i nelagodu. A pomisao da ćete biti dobro mi prija.
 
Nesto opasno smrdi u ovoj prici. Vernik sam,ali ovo je pisao neko iz ciste koristi. Neke stvari stvarno nemaju nikakvog smisla. Ja jedino mogu da se molim da svi zavrse na robiju do kraja zivota,uz kompletno oduzimanje imovine,a ako neko malo pretera sa izdajnistvom (kao ovih dana recimo),smrtna kazna BRE!

Da li je u redu da se molim za grešnike koje sigurno čeka pakao devetog stepena?




Pogledajte prilog 661341
Kako nema smisla?To bas ima smisla...da se molis za ljude na vlasti jer oni odlucuju i o tvojoj sudbini.Znaci,moliti se da oni budu normalni i pametni i da vuku prave poteze u korist naroda i tebe kao pojedinca.To je smisao.☺
 
Koliko se sećam apostolos je rekao da je svaka vlast od Boga data tako i ova nepravedna tako da se valja za nju pomoliti da što duže ostane na vlasti jer je takva volja Božija. Jer da nije takva volja Božija ondak bi vlast bila pravedna, 'vako neće ti biti dovoljna dva oka za plakanje sa ovakom vlasti. Uživaj te u volji Božijoj ...... ovaj htedoh reći vlasti i njenoj vladavini ona ionako radi za sopstvenu dobit jer takva je volja Božija.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nesto opasno smrdi u ovoj prici. Vernik sam,ali ovo je pisao neko iz ciste koristi. Neke stvari stvarno nemaju nikakvog smisla. Ja jedino mogu da se molim da svi zavrse na robiju do kraja zivota,uz kompletno oduzimanje imovine,a ako neko malo pretera sa izdajnistvom (kao ovih dana recimo),smrtna kazna BRE!

Da li je u redu da se molim za grešnike koje sigurno čeka pakao devetog stepena?




Pogledajte prilog 661341


Po ovome se vidi da sigurno nisi vernik, jer ti ne znas i ne mozes znati ko ce gde, da li u raj ili pakao...tako da i nema smisla odgovarati na ovu temu.
 

Back
Top