Quantcast

Molim za savet "stručnjaka"?

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Po prvi put nameravam da kupim notebook računar i nikada nism pratio takvu tehnologiju.Tragam po netu ovih dana i upoređujem ih...ima ih dosta koji na oko izgledaju super i sa super cenom mada čudim se kad na jednom mestu jedan košta oko 35000 a na drugom mestu isti 42000.Zato molim za savet.
Inače, računar mi treba za kuckanje jer se bavim pisanjem i rad u Maya programu jer dosta radim sa grafikom i animacijom( amaterski!).
Našao sam ovaj računar pa razmišljam da ga uzmem.Voleo bih vaše mišljenje.
http://www.list.rs/artikal.php?id=NOT02158:bye:

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.147
Ovde pise rasprodato na linku..a jel si siguran da su isti laptopovi s tolikom razlikom u ceni?mozda ima nesto bolje treba dobro pogledati..a opet ni na svakoj pijaci nije ista cena voca..u svakom slucaju ja sam gledo najjeftinije i sve je bzvz tako da racunaj negde oko 45 000 da iole valja

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.366
Da sad imam te pare moj izbor bi bio Fujitsu, iz prethodnog linka ima procesor sa 3 jezgra, 4 GB memorije, i Intel integrisanu grafiku, koja je specijalna intelova tehnologija, koja je sigurno jača od većine atijevih grafičkih karti po laptopovima. Meni izgleda kao best buy. A ima dosta rama, što je jako bitno za 3D

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
Acer je krš.HP,Toshiba i Dell.Laptopove sa 1 god. garancije treba kupovati samo kad neko poklanja.
Исправка,чини ми се да сам био недоречен...ХаПе,Тошиба и Дел имају 2 године и више гаранције и углавном су добри.Не треба куповати лаптовое са АМД процесорима без обзира на произвођача,више се греју и пре цркну.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.