Molim za pomoc!

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Drugari, imam jedan problem koji mi se s vremena na vreme cesce pojavi i nestane a od pre nekoliko dana je konstantno tu. Radi se o ovom cudu koje mi ne da na youtube i to me samo kod njega zeza 😥😥 Kako da ovo uklonim? Pomozite mi molim vas! P.s. Pretrazivac Mozilla preko racunara. Pomagajte kad vas molim
 

Prilozi

  • Screenshot_20200206-131642.jpg
    Screenshot_20200206-131642.jpg
    39,9 KB · Pregleda: 63
koliko mogu vidjet na slici dole u plavom gumbu gde treba da potvrdis treba da stoji Verify, akod tebe stoji SKIP sta samim pritiskanjem ti preskaces to i ono opet trazi se ponovit verifikacija da nisi robot
 
instaliraj hrome

Nisam siguran da je do browsera ali bih joj dao isti savet.

koliko mogu vidjet na slici dole u plavom gumbu gde treba da potvrdis treba da stoji Verify, akod tebe stoji SKIP sta samim pritiskanjem ti preskaces to i ono opet trazi se ponovit verifikacija da nisi robot

Verify bi trebalo da se pojavi onog trenutka kada klikneš na bilo koje polje na koje treba da klikneš. U njenom slučaju na polja na kojima se nalaze semafori.
 
Ma to znam i uvek klikcem, ali nece. Samo ponovo i ponovo kliktanje i nista. Meni treba da to skroz sklonim da se vise ne pojavljuje i da mi dozvoli pristup na youtube....
Mora da se desi da ne stikliras sve ispravno.Moras dobro pogledati slike i sta se na njima trazi da se cekira,posle toga normalno klikni u polje pored "nisam robot".kada se pojavi zelena kvacica,onda ce to prestati.
 
мени се дешавало да понови питање. Тераш у круг док те не пусти. Наравно, штиклираш сва поља где има и најмање парченце онога шта траже.
 
Drugari, imam jedan problem koji mi se s vremena na vreme cesce pojavi i nestane a od pre nekoliko dana je konstantno tu. Radi se o ovom cudu koje mi ne da na youtube i to me samo kod njega zeza 😥😥 Kako da ovo uklonim? Pomozite mi molim vas! P.s. Pretrazivac Mozilla preko racunara. Pomagajte kad vas molim
Rekose vec ali ja mogu da ti kazem da su itekako rigorozni sto se tice vremena tako da sto brze odradis, manje ce te zezati
 
Ovo je strašno, ne moze vise da se zivi
Ne mozes na obican YouTube da uđeš 😡
I mn se dešava Svasta nesto, ali ja ignorisem, ponekad se X nalazi tako dobro skriven I malen, da se uopste ne vidi (ali mora da postoji, X za izlaz)
Nemoguce da moras maltene da pređeš nivo igrice da bi usla na YouTube, prosto nemoguce, trazi gde je "iksić" I izlazi odatle
 
Sad sam pogledala, nema X.
Budale, to treba Tuziti
Klikni prosto bukvalno bilo gde OKO toga
Ili klikni na "pocetnu"
Na bilo šta, samo ne padaj na foru da MORAS da iskljuciš semafore i slične gluposti
Klikni tamo- ovamo, samo nemoj na to na šta te teraju.
 

Back
Top