MOLIM ZA POMOC PRI IZBORU GRAFICKE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vidi, nisam bio zadovoljan konkretno u NFS MW jer sam to samo igrao, inace ne iigram igirce..ali sam cuo da u njoj slika koci radi neceg drugog. Generalno 6600 je bolji izbor o d x700pro u svakom slucaju.
Ako ti nije frka vidi sam sta mozes da kupis, pa postavo ovde modele pa cemo mi izabrati. Tako je najlakse.
 
Gryphon:
Pa vidi, nisam bio zadovoljan konkretno u NFS MW jer sam to samo igrao, inace ne iigram igirce..ali sam cuo da u njoj slika koci radi neceg drugog. Generalno 6600 je bolji izbor o d x700pro u svakom slucaju.
Ako ti nije frka vidi sam sta mozes da kupis, pa postavo ovde modele pa cemo mi izabrati. Tako je najlakse.
situacija je sledeca, ja takodje ne igram igrice, ali sam poceo farcry i imam problema sa connect3d ati x550 256mb (vpu recover...)
pa mi je prodavac ponudio zamenu
mogu da uzmem innvision 6600 (za koju sam cuo da je losa) ili
sapphire x700pro
naravno uz doplatu
mogao bih verovatno i jos neke, pa zbog toga i trazim preporuku od dobrih ljudi koji vise znaju!
 
Gryphon:
Pa zavisi sta ti nudi covek za doplatu. NApisi pa da te savetujemo.
Sad mogu ja da izvadim neke modele i porizvodjace i da izgubim 2-3 sata na netu da bih ti proverio sve informacije a on tu karticu nema u ponudi.
Zato sam ti rekao da napises sta ti nudi u zamenu.
rekao mi je da moze da mi nadje bilo sta
u principu lik je o.k.
zato i pitam za nekoliko interesantnih predloga
hvala jos jednom, i izvini na smetnji
pozdrav
 
cheatman:
Ako ti nije hitno nemoj SAD da kupujes graficku.Mozda je malo glupo kupovati nesto slabo za te pare koje ti imas.Sacekaj neko vreme da skupis jos malo para...
...cesce zovi rodjake i nekoliko puta god. slavi rodjendan i valjda ces skrpiti za nesto bolje...
Izvini sto se mesam
moram da menjam svoju connect3d ati x550 256mb, i nesto bih doplatio
ova me zeza na FARCRY-u (VPU Recover...)
inace 3Dmark03 je 3045, pa ne znam da li su drajveri, ili sta vec...
pa sam mislio da je zamenim
predlozite nesto!!!
 
mslav:
kako bilo koja kartica moze da bude "fabricki" klokovana!? ;)
E pa vidi ovako - 6600TD ima radni takt mem/gpu 300/550MHz
- 6600GT ................................... 500/1000MHz
- 6600GT top limited edition.......... 550/1100MHz
A stose tice Extreme N6600 Silencer 128 mb...... 300/550MHz
Nisam ja izmislio "fabricki" klokovana nego sam u nekom nasem casopisu procitao i pretpostavljam da su mislili na top varijantu sto i pise na asus-ovom sajtu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top