UjkaStevan
Početnik
- Poruka
- 15
Treba da predam za novi pasos,mislio sam da idem do Francuske na mesec dana,ali posto imam krivicni postupak koji je odlozen par puta i nije okoncan jos uvek,ne znam da li cu moci da dobijem novi biometrijski pasos.Bio sam u stanici i rekli su mi da predam dokumente i da uplatim one uplatnice a oni ne znaju da li cu moci da dobijem ili ne,bio sam kod glavnog. Sta mi vi predlazete,da li da predam ili da ne predajem dzabe,i ako dobijem pasos da li cu moci da predjem granicu,i da li treba neku potvrdu da uzmem od advokata ??? Hvala unapred


brate za takve stvari se plati pa soshka preko veze
Dzordzi...nemoj tako javno da ga savetujes
pa sta cu kad nije doso na ekonomiju