Blokira mi graficka, jer kad udjem u bilo koju igricu a ponekad i film, prvo se sve ukoci na kom a potom nestane slika, a ostalo radi ( cuje se zvuk i kompjuter se ne restartuje), samo je na ekranu crno
. Da li treba da ubacim neki novi drajver za graficku, jer sam reinstalirao kompjuter vise puta i opet isto? Unapred hvala!!!
. Da li treba da ubacim neki novi drajver za graficku, jer sam reinstalirao kompjuter vise puta i opet isto? Unapred hvala!!!