Imam macka star dvije godine.od toga je godinu sa nama i udomljen je sa ulice .pronasli smo ga i uzeli .bio je kastriran kad smo ga nasli
Mazan umiljat divan...nakon godinu dana mene je napao samo sto sam posla da mu otvorim cesmu da pije vode kao i obicno.to je bio okidac u tom trenutku .siktanje rezanje zavijanje sirenje zjenica vrebanje bez povlacenja ide direkt u napad al ne ujeda ..djeca su posla da me brane jer su velika on je i njih poceo da napada i to je trajalo cijelu noc s tim da niko nije spavao i nije mogao da ga smiri.ujutro veterinar dolazi uspava ga u sadaciju odvodi se u stanicu odradjeni nalazi sve u redu.dolazi kuci i nastvalja isto da radi..ako prodjes pored njega krene napad ako susnes bilo cim krene napad ako nosis posteljinu u dobu gdje je on krene napad jednostavno je nemoguce ovo shvatiti.odemo opet vetu i oni urade uktrazvuk da nije zaostao testis u kanalima jer smo ga nasli kastriranog nije ni to uradimo toxoplazmu nalaz negativan.vrstimo ga kuci i dalje isto.odvedemo ga privremeno u garazu na vikendicu smirio se ali je poceo i gore da frkce nakon deset dana na unuke od komsije i da mu se koza talasa od repa prema kicmi,kao i da je zadnje sape ostavio bez dlaka .ja ga vrstiti ne smijem u stan ali ga vodim vetu opet ove sedmice da vidim sta dalje .ima li neko iskustva sta raditi,jer je to nepodnosljivo drzati u stanu a ne smijes da pricas da mu ne smeta ..molim vas pomoc ili deda zika da se javi
Mazan umiljat divan...nakon godinu dana mene je napao samo sto sam posla da mu otvorim cesmu da pije vode kao i obicno.to je bio okidac u tom trenutku .siktanje rezanje zavijanje sirenje zjenica vrebanje bez povlacenja ide direkt u napad al ne ujeda ..djeca su posla da me brane jer su velika on je i njih poceo da napada i to je trajalo cijelu noc s tim da niko nije spavao i nije mogao da ga smiri.ujutro veterinar dolazi uspava ga u sadaciju odvodi se u stanicu odradjeni nalazi sve u redu.dolazi kuci i nastvalja isto da radi..ako prodjes pored njega krene napad ako susnes bilo cim krene napad ako nosis posteljinu u dobu gdje je on krene napad jednostavno je nemoguce ovo shvatiti.odemo opet vetu i oni urade uktrazvuk da nije zaostao testis u kanalima jer smo ga nasli kastriranog nije ni to uradimo toxoplazmu nalaz negativan.vrstimo ga kuci i dalje isto.odvedemo ga privremeno u garazu na vikendicu smirio se ali je poceo i gore da frkce nakon deset dana na unuke od komsije i da mu se koza talasa od repa prema kicmi,kao i da je zadnje sape ostavio bez dlaka .ja ga vrstiti ne smijem u stan ali ga vodim vetu opet ove sedmice da vidim sta dalje .ima li neko iskustva sta raditi,jer je to nepodnosljivo drzati u stanu a ne smijes da pricas da mu ne smeta ..molim vas pomoc ili deda zika da se javi


Dešava se ponekad da životinja podivlja iz ko zna kakvih razloga, pa napadne vlasnika, svoje mladunce i sl.. (i čovek promeni karakter i ponašanje preko noći, a ne životinja) Ako vam prouzrokuje toliki problem, nadjite nekoga ko će brinuti o njemu, ali da može da bude napolju (poznato kao seoske mačke)
Mogu li ti biti prijatelj? Ti si spaljenija od mene 

Sigurno si opasna cim te ne pitaju 