Quantcast

Molim pomoc

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
186
Drugari, imam jedan problem sa desnim kolenom. Vec nekoliko dana me muci desno koleno (casica). Posto ja ne hodam, ja se po kuci krecem puzeci ali mogu da hodam uz pomoc roditelja. Ovako: Bol se javlja kod klecanja I kad sedam na noge (ono savijanje) a kad hodam, boli kad zelim da ga ispravim. Muci me pomalo I potkolenica na isti nacin. E sad, jedan dan me muci a drugi ne.
Znate li sta bi to moglo biti I kako da resim?
Hvala unapred svima!!!

P.S. Iskreno, ne ide mi se jos lekaru – pogotovo sad kad je jos hladno. E da, bol nije jak ali me ipak nervira :((

lust

Početnik
Poruka
12
Da, postoje razne masti za te probleme. Najbolje je da vidis u apoteci sta ce ti preporuciti.
Nisam sigurna sta u Srbiji ima na trzistu, ali svakako treba i lekar da pregleda. Ne mora doktor klasicne medicine, ako od njih zazires

Gocky

Zainteresovan član
Poruka
160
Uzmi mast Voltaren ili Fastum gel,mnogo pomazu...Meni u fudbalu mnogo pomazu,posto svi znate kakav je fudbal sport,te stalno neke povrede,upale misica i dr. Veruj mi jeste malo skuplje ali....Ipak idi kod doktora on ce ti najbolje pomoci...

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.