MOLIM BOGA DA SE SMENI TADIC!!!

Lamb

Primećen član
Poruka
868
DAJ BOZE da budu izbori...
Tadic sto pre mora biti smenjen, on kao da ima chip u glavi narocito na onom crnom delu kose.
ON JE BRE PRAVI AMER!!

Zar je moguce da jedan srpski drzavnik toliko ponizi SRPSKI ROD ?!
PA I TURCI sa kojima sam u kontaktu veruju da RATKO MLADIC NIJE KRIV i da SRBI NISU ubijali Muslimanske zene i decu. Znaju da je laz JER VOLE SRBIJU I SRBE!!

TADICU, ne zivis u realnom svetu, ljudi, on nije SVESTAN STA RADI....

a i vi nadam se da necete glasati za politicare kad budu bili izbori!!!
 
Buniš se kada neoustaše protestvuju protiv toga da im Srbi vode vlast u Zagrebu, ali znaš da kažeš da u Srbiji čak ni čovek koji ima decu, koja su četvr-Hrvati ne sme da vodi zemlju... LicimUru jeeeeeedan :per: :rotf:

tadic ne sme da vodi srbiju jer je nesposoban i nedorastao funkciji u sluzbi je amerike i domaci je izdajnik . ovo sto su mu deca i hrvati je samo slag na tortu.
 
Buniš se kada neoustaše protestvuju protiv toga da im Srbi vode vlast u Zagrebu, ali znaš da kažeš da u Srbiji čak ni čovek koji ima decu, koja su četvr-Hrvati ne sme da vodi zemlju... LicimUru jeeeeeedan :per: :rotf:

поента је што код њих не владају Срби...чуј не владају...нема их више....а зато код нас вечито неки са располућеним свестима и намерама...па цео народ испашта због тога што они не знају ко су нити осећају припадност српском народу и држави.......а непријатељ за то време итекако профитира од тога...
 
Poslednja izmena:
DAJ BOZE da budu izbori...
Tadic sto pre mora biti smenjen, on kao da ima chip u glavi narocito na onom crnom delu kose.
Ima chipku
grin_girl-1.gif
 
tadic ne sme da vodi srbiju jer je nesposoban i nedorastao funkciji u sluzbi je amerike i domaci je izdajnik . ovo sto su mu deca i hrvati je samo slag na tortu.

Pa i ti si ****** i licemerna smradina, pa ti je dozvoljeno da laprdaš koliko hoćeš, iako ne bi smeo... Iako time ugrožavaš čast Srbije i Srba, niko ti ne jaše po grbači. Ali nisu svi bolesnici u institucijama, pa eto, mogu i tvoje lagarije da se čuju :mrgreen:
 
Pa i ti si ****** i licemerna smradina, pa ti je dozvoljeno da laprdaš koliko hoćeš, iako ne bi smeo... Iako time ugrožavaš čast Srbije i Srba, niko ti ne jaše po grbači. Ali nisu svi bolesnici u institucijama, pa eto, mogu i tvoje lagarije da se čuju :mrgreen:

хмммм...заборављаш да Тихи не врши никакву функцију у држави па се то што он прича одражава само на твоје нерве...док оно што ради поЛуткан има катастрофалне последице по цео народ....
 
Poslednja izmena:
хмммм...заборављаш да Тихи не врши никакву функцију у држави па се то што он прича одражава само на твоје нерве...док оно што ради поЛутан има катастрофалне последице по цео народ....

Dokle god je tretiran kao čovek, vrši funkciju u državi. Na moje nerve se ne odražava, ja ga samo namažem go.netom kad mi dosadi njegova pokvarena ploča, ali to je nebitno za temu...
 
Dokle god je tretiran kao čovek, vrši funkciju u državi. Na moje nerve se ne odražava, ja ga samo namažem go.netom kad mi dosadi njegova pokvarena ploča, ali to je nebitno za temu...

па он ово и пише зато што је ,због поЛуткана, у Србији народ третиран као стока и само такву функцију и има у држави...
 
Poslednja izmena:

Back
Top